Bu spora karşı çevrenizdeki insanların tepkisi ne oldu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Tan___ tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    mrb arkadaşlar merak ettiğim ufak bir konu var.sizler bu spora başladığınızda,vücudunuz gelişmeye toparlanmaya başladıkca ve ileriki seviyelere geldiğinizde insanların sizlere karşı olumlu veya olumsuz tepkisi ne oldu?sizin ve bu spor hakkında netür yorumlar duyuyorsunuz.mesela süpeeeer veya ıyyyyy iğreeeenç.:)

2. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş.çoğunlukla hep böyle olur.ama vücut geliştirmeyle uğraşanların bunlara aldırmaması ve her zaman alçakgönüllüğünü koruması gerekir.Allah yeryüzünde böbürlenerek yürümeyin diyo Kur'an'da ve bu kibirlilikle ilgili daha pek çok ayet mevcut. Müminin mümini kıskanması nasıl yanlış ise,kıskançlığın Müslümanlıkta nasıl yeri yoksa kibirli olmamak da bize emredildi,dolayısıyla vüut geliştiren insanların asla vücutlarıyla insanlara hava atmaması şart

holigan bunu beğendi.
  3. Tan___

Tan___ Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    özel bir fitness salonunda çalışıyorum
    Yer:
    mersin
    sana katılıyorum fakat çevredeki insanlar eşimiz dostumuz olsun mutlaka yorum yapmıştır.şöyle olmuşsun böyle olmuşsun...vs

4. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    İşte dedim ya Tan,çoğunlukla kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş tarzı oluya bana yapılan yorumların çoğu.tabi kendimi millete karşı vücudumu gösterip de bak bakıyım kolum omuzlarım vs. nasıl gelişmiş gibi asla yapmadım.Örneğin, 2 hafta önce gittiğim salonda oldukça kilolu bir abi geliyo 30 yaşlarında.2 hafta önce tanışık bu abiyle.bi gün çalışmam heralde ona çok gelmiş olucak ki,bi de ben kol çalışırken 30,diğer kısımları çalışırken de set aralarında 1 dakka çalıştığım için çabuk terliyorum.bu abi de bunu gördü ve bana dedi ki sen niye böyle çok çalışıyosun dedi.yok abi normal çalışıyorum diyip tebessüm ettim.bu sık bakıyım kolunu dedi,sıktım,abi elledi baktı ve ilk önce dedi ki,ne yapıcan bu kadar kası,sonraki cümlesi de şu oldu.ben senin gibi çalışsam daha çok gelişirdim... abinin bana demiş olduğu bu 2 tezat cümleyi siz değerlendirin.kısaca biz ne yazık ki kıskanç bir toplumuz.İnsanlar sağlıklı ve fit bir görünüme sahip olmamızı malesef istemiyolar,işte bu ulaşamadığın ete mundar deme durumu...

holigan bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş