Bu spor yüzünden kırdığınız,üzdüğünüz,terkedildiğiniz,terkettiğiniz kişi-ler oldu mu?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Suçicek tarafından 24 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar bir çoğunuzun çevreden olumlu şeyler duymasına rağmen olumsuz şeylerde duyduğunu tahmin ediyorum. Mesela benim arkadaşlarım,işte sen eskiden böyle değildin bu body'e bi başladın hareketlerin,yürüyüşün,şeklin şemalin,konuşmaların değişti sen bu gidişle çok sopa yersin gibisinden.Bunları kafaya takmıyorum tabi,önemli olan sevgilimdi ve çok kıskançtı.Ben dar t-shirt seven ve sık sık giyen birisiyim işte öyle t-shirtler bir daha giyme,sahile gidicem gitme,şu yaptığın sporu bırak iyi görünmüyorsun vs vs.. Arkadaşlarla sınavların bitişiyle stres atmaya bodrumda bi otelden rezervasyonlarımızı yaptırdık 3 gün sonra oradayız.Ve bunu sevgilime belirttim tabi hemen üstüme bindi gidemessin,olmaz gibisinden.Ve 3 gün ne mesajlarıma cevap verdi,nede arayıp sordu. Bende çok üstüme gelmesinden dayanamadım ve 3 yıllık ilişkimi bu sebeble bitirmiş oldum.Sonuçta ben bu sporu hayatıma kattım önemli olan başkasının beğenmemesi değil,benim kendimi beğenmem ve güvenmemdir.Kim ne derse desin bu saatten sonra umrumda değil.Bu durumu başkasına veya başkalarına danışmak istemedim sizlerin beni anlayağını düşünerekten buraya böyle bi yazı yazdım. Merak ettiğim bu tür olaylar benim başıma mı gelmekte? Sizlerinde bu tür olaylar karşınıza çıktı mı?

MyShadowKing bunu beğendi.
  2. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    İnan neredeyse benzer olaylar hepimizin başına geliyor gülü seviyorsan dikenine katlanacaksın..

Alcide, MyShadowKing, Suçicek ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Sporun başladıktan sonra,hele ilerleme kaydettikten sonra güven verdiği doğru ama henüz olumsuz bir yanını görmedim şişme çok fazla diyen insanlardan başka :) Herkes birkaç ay spora gidince Arnold olarak çıkıldığını düşünüyor sanırım :)

MyShadowKing ve Suçicek bunu beğendi.
  4. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    benim başıma çok geldi ki beni tanıyorsnuz artık öle spora bağlı istikrarlı biride değilim zaten

genelde hep konular senlede birşey konuşulmuyor herşeye cevabın var işte doktormusuna gelir

sonra da genelde ıyyy yaaaa mercimek yenirmi kapat şunu derler yahu tavuk yesemde aynısını diceksin ben veganım buda benim protein anlayışım işte hesapta dısarda evden yemek yenmez

spormu benmı muhabbetı :)

falan fılan

kalp kırmam ama genelde ılıskımı bıtırırım yanı arkadassam da aynıdır sevgılıysemde

a bırde sporla alakası olmayan bırıyle asla spor muhabbetı yapmam cunku sonunda cok kotu kalbını kırarım

oktayd, MyShadowKing, Suçicek ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Spordan sonra benimle güreşmeye gücünü denemeye çalışan arkadaşlar mı istersin, kasılarak yürüme kollarını çok açıyorsun diyenler mi istersin , annem bile artık kilo alma çirkin olucaksın diyo ki kilom gayet makul bi seviyede hatta kendimi hala zayıf buluyorum :D Bunlar normal şeyler

6. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    En iyisini yapmıssın bence.Devam etseydın aynı seyler durmadan gene yasanacaktı.Bosa bas agrısı stres hıc gerek yok buna.

Suçicek bunu beğendi.
  7. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Evet bunları duydukça kimisini kırdım kimisine ters cevap verdim kimisini de terk ettim.
    Çok zayıfladın sen yada zayıflamışsın - Fit isen halk arasında bu böyle tanımlanır.
    Omuzların çok genişledi yakışmıyo sana - Genellikle çekemeyenler böyle söyler :)
    Göğüslerin çıkmış - Bunu da anlamam omuzlara genişledi derler kollara genişledi derler göğüslere çıktı derler... Hey allahım :)

Dışarıdan söylenenlere kulak assaydık hiçbirşey yapamazdık buna engel olanda özgüven diye düşünüyorum. Onu da bu sporun bize kazandırdığı bir + olarak görüyorum.
    İnanın bunları duydukça dahada gaza geliyorum demekki gelişim dışarıdan bakıldığında da farkedilecek seviyelere ulaşmış sonrasında da sırtıma çantamı taktığım gibi doğru idmana...

8. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    o kadar zamandır spora gidiyorsun bu kadar mı gelişebildin diyen arkadaşlarım oluyor. lethe'nin söylediği gibi üç ay bu sporla uğraşınca arnold gibi çıkıldığını zanneden insanlar oluyor bunlar. güzelce anlatmaya çabalıyorum. :)

yürüyüşün çok değişti, göğsün önde yürüyorsun önceden böyle değildin sen diyen birkaç kişi var. yok abi, normal yürüyorum ben yine aynı, sadece göğüs kaslarım geliştiği için öyle görünüyordur şeklinde ılımlı bir açıklama sunuyorum. kasılarak yürüdüğüm yok oysa. :)

çok zayıflamışsın yaa ya da ay göğüslerin çok çıkmış diyen kız arkadaşlarım oluyor, onlar hemcinslerimin aksine daha içten bir yorum yaptığı için pek sorun olmuyor. bir de çok şişmişsin yaa bence artık bırak diyen birkaç kız oldu, ahah ne diyeceğimi pek bilemedim onlara.

9. Du Hast

Du Hast Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    En çok duyduğum laf kendini kasarak yürüyosun.Bunun sebebi tamamen kanat genişlediği için kollarımı kapatamamaktan kaynaklanıyor.Gelde anlat bunu spordan anlamayan birine.O yüzden bende hiç tartışmıyorum ve takmıyorum bile.

aslangur, Alcide, denizgnr97 ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    vg sporu hakkında çevremle hiçbir şekilde tartışmam gerekde yok zaten anlatmaya çalışırsın onlar anlamak öğrenmek istemezler

MyShadowKing, Suçicek ve Danny Boy bunu beğendi.
  11. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    aynı olay bizim okulda da oluyo . KAsıntı diyolar . :D dik yürümeye bile korkuyo insan direk kasıntı diyolar. :D

Zerk, MyShadowKing ve Suçicek bunu beğendi.
  12. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Hepinize yorumlarınız için teşekkürler.
    Benim yerimde kim olsa sanırım aynı şeyi yapardı.Hayat devam ediyor.Hayatımdan biri çıktı,biri girer bu kadar basit biri gider biri gelir.

MyShadowKing ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  13. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Hele bide bazı tipler var.Geliyo bişey soruyo kendisi açıyo muhabbeti sende az çok bilgilendirmek için anlatıyosun söylediklerinle alay etmeler saçma saçma gülmeler daha dün aynısını yaşadım baya bi sinirlendim kendimi zor tuttum arkadaşım olmasa olayın sonu çok kötü biticekti.

Zerk, Suçicek ve MyShadowKing bunu beğendi.
  14. Furko2424

Furko2424 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    ailem boyun kısa kalır bi yerini sakatlarsın diye hergün tartışma çıkıyor

Suçicek ve MyShadowKing bunu beğendi.
  15. kng0909

kng0909 Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    ozellıkle supllemntler hakkında genelde cevredekılerı bılıncsızce yorumlarından dolayı olan kalp kırma degılde ufak caplı tartısmalar olmustur. hele bazısı hıc bısey bılmemesıne ragmen ole dıretıo kı artık he deyıp gecıon donup bakıon adam kafam kadar gobegı var :D

Suçicek, MyShadowKing ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. Coentrao

Coentrao Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    kardeşim bence o kadar basit değildir sonucunda 3 sene birlikteydim demişsin 3 sene bir ilişki için uzun bir zamandır basit olmamalı durumu tekrar değerlendirmeni öneririm

Suçicek bunu beğendi.
  17. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Cok haklısın .

Suçicek bunu beğendi.
  18. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    ah o supplementlere ilaç hap diyenler yok mu kafasını kırasım geliyo

Suçicek bunu beğendi.
  19. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    İnan daha önceden defalarca gözden geçirdim ama olmayınca olmuyor işte. Yani 1 değil 2 değil her günümüz kavga ile geçiyiyordu sırf şu vücut takıntısı yüzünden. Neyse olan oldu. Yorumun için eyvallah.

20. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    sevgililerinde anlayisla karsilamasi gerekir bu durumu , benim kız arkadasım sağolsun sıkıntı cıkarmıyor zaten bende pek üstelemiyorum , haricinde salonda bana bir konu hakkında birşey sorup en sonunda sen ne anlıyosun ki diyebilecek insanlar var onlarada hiç cevap vermeyeceksin , bazen dışardan kendini beğenmiş gibi görünmek gerek bence. Okullarda sanırım hep aynı muhabbet genetik olarak göğüsler arnold gibi dışa doğru. Normalde kambur duran birisiyim . Dik dursam hemeen kasıntı duruyorsun felan gibi yorumlar geliyor cok sinir bozucu

Suçicek bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş