bu resme bakar mısınız

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ibr tarafından 6 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ibr

ibr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    2.bp.blogspot.com/-fi8GQIxQ_0s/TyFy0bs55-I/AAAAAAAAC8M/Qhyni9H525k/s1600/main_ben_noy.jpg benim karnım sıkınca linkteki adamın karnı gibi oluyor yani yana doğru düz değil sizce bu karın kasları nasıl?

2. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Bence iyi. Birde takma böyle şeyleri karın kasları çok kötü olanlar var. Örneğin Kenzo.

3. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Eğer resimdeki gibiyse şanslısın tam tersi harika karın kası, illa Lazar Angelov gibi muhteşem simetriye sahip olmana gerek yok.

Çünkü daha kötü karın kası olanlar da var. Örneğin bizim GYM'de bir arkadaşın yağ oranı %8 yani tüm kasları görünüyor, ancak karnına baktığın zaman dörtken baklava şeklinde görünen sadece 2 tane karın kası var, diğerleri o kadar yamuk ki baklava şeklinde görünmüyor.

Moralini bozma.

4. ibr

ibr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Karnımı sıkmadan dümdüz fit adonis dısında packlar belli değil sadece sıkınca belli oluyor bu resimdeki karnın aynısı ben internetten bakıyorum lazar angelovun packleri düz yana doğru ve güzel duruyor ondan dolayı biraz moralim bozulmuştu ama şimdi düzeldi

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Kardeşim Lazar Falan videolardaki gibi dolaşmıyorlar sürekli. Onlar gerek videolarda gerek resimler poz veriyorlar vücutlarını sıkıyorlar, buradaki asıl numara sanki sıkmıyormuş gibi doğal halleriymiş gibi davranmaları. :) Sen zannediyor musun ki Lazar karın kasını sıkmazsa miğdesi öyle olur? Hayır tam tersi sanki göbek varmış gibi şiş durur, çünkü gün içerisinde yemek yiyorsun sıvı tüketiyorsun hiçbir insan karın kaslarını sıkmadığı sürece dümdüz karına ve detaylı karın kaslarına sahip olamaz. :)

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Kardeş bilmiyorsun bari saçma yorum atma ne demek kımse karını sıkmazsa packlar gözükmez nerde duyuyonuz böle şeyleri Adama moral vereym die ugraşıon da kafandan atma bence

7. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Ayrıntıdan bahsediyorum elbette gözükür ama ayrıntılı bir şekilde gözükmez. Lazarın mesela fotoğraflarında gözüktüğü gibi gözükmez.

Sayfayı Paylaş