bu resime cok gulunur!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve steeve tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    arnold ve yanındakine bakın arnold sanki sen klimsin seni karınca gb ezerim der gibisine (ki adamı gercekten ezmis zaten hem vucut hem boy muabbeti)cok guldum yaw[​IMG]
    arkadaslar birde su fotografa inanamadım ama bana bilenler bi acıklasın lutfen BU DOGRU OLABILIR MI YA??

2. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    guzelim ARNOLD amcama bi bakarmısınız?bu gercekmi?yoksa bizdemi ole olcaz ya??:((

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    önce arnold kadar ol ondan sonra sor böylemi olacağız diye .. forumun en klişe sorularından biri '' yaşlanınca sarkacakmıyız'' okumadınmı hiç bu tip bi yazı arnold 60 yaşını devirmiş birisi o yaşlar için bu vücut bile iyi denilebilir ki elini ayağını spordan çekmiş artık koskoca california valisi

4. steeve

steeve Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Moskova
    ya veyron okudu mcok okudum forumu talaf ettim sanmayın ki bos geziom!!!sadece inanamadım yani cok garip geldi acaba foto montaj mı die sizlere sordum yoksa afedersin embesil degiliz ki okudugum seyi tekrar sorayım.

5. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123

senin arnold ezmiş dediğin adam sergio olivia biraz bb tarihi okursan neyin ne olduğunu anlarsın ayrıca resimde olivia arkada duruyor onun için arnold daha büyük çıkmış.

6. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    arama butonuna basıp sadece 'yaşlanınca sarkacakmıyız'yazdım işte çıkan sonuç
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=5379&highlight=ya%FElan%FDnca+sarkacakm%FDy%FDz

Sayfayı Paylaş