Bu protein tozunu kullanabilir miyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve comandante tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. comandante

comandante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herkese selamlar.Ben bundan yaklaşık 11 ay önce bir weider premium whey protein tozu satın aldım.Bu Ürünü bana almanyada yaşayan kuzenim internet üzerinden satın aldı.Birkaç porsiyon kullandıktan sonra body e ara verdiğim için yaklaşık 10-11 aydır bu ürün dolabımda tamamen karanlık ve serin biryerde duruyor.Şu anda dışarıdan bakıldığında ilk açıldığından ne koku olarak ne renk ne şekil olarak hiçbir değişiklik görünmüyor.Ufaktan bir tadına baktım tadı da aynı..Forumumuzda biraz baktım ve bazı arkadaşlar protein tozlarının açıldıktan sonra tavsiye edilen kullanım zamanının 6 ay olduğunu söylemişler.Ben de bunu atmaya karar verdim fakat aklıma takılan birşey var.Kuzenim bu ürünü alırken bana önce sitede yazan bilgilerini veriyordu ve söylediğine göre orada deniyormuş ki :
    Ürün açıkdıktan sonra 1 yıl içinde tüketilebilinir.

Acaba böyle birşey mümkün müdür bu konuda fikirlerinizi almak istedim.Sizce kullanmamda ciddi bir sakınca olur mu?İyi günler.

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    comandante ben senın yerın de olsam kullanırdım serın yerde ve agzı kapalı bır sekılde muhafaza ettıysen dedıgın gıbı

gunes felan da almamıssa buyuk ıhtımalle bozulmamıstır tadın da ve kokusundada bır sey yok dıyorsun zannetmıyorum bır zararı olacagını dedıgın gıbiyse..

ama bır kac kısının daha fıkrını al problem yasayan ınsanlar olduysa bır de onları dınle
    ...

3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ben olsam çok içim rahat bi şekilde kullanırdım

4. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    ben gözünün yaşına bakmam zaten kriz vurmuş supplement alamıyorum o protein tozunu gözü kapalı içerdim :D

5. comandante

comandante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımlarınız için çok teşekkürler.Bugün deneme amaçlı yarım porsiyon aldım.Hiçbir anormallik hissetmedim :)

6. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    son kullanma tarihi yazıyodur üstünde.ona göre hareket et.1-2 ay geçmisse önemli değil affetme

Sayfayı Paylaş