Bu programdan verim alır mıyım?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sanji tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sanji

sanji Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba, bodybuilding de 7. ayıma girdim ve son 2 aydır kilo alımım dumuş durumda.
    Boyum 1.74 kilom: 65 yağ oranım %10
    Besin alımım sağlam olmasına rağmen karbonhidrat alımımı arttırarak şu programa başlamayı düşünüyorum, sizce verim alabilirmiyim ?
    http://www.bodybuilding.com/fun/steve-cook-big-man-on-campus-12-week-college-trainer.html
    (2 gün yapılan kardiyo yerine 1 gün full body yapmayı düşünüyorum yani cumartesi günü full body çarşamba ve perşembe dinlenme)

2. zara

zara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Herşeyden önce fotoğraflarını paylaşırmısın %10 yağ oranı demişsin yanılmıyorsam.
    Program kişiye özeldir senin genetiğine beslenme ve antrenman pprogramına göre şekillenmeli bana soracak olursan.
    X bir yerde bulduğun program o kişide işe yaradı diye sendede yarayacak anlamı taşımıyor..
    Tutalım ki yaradı asla 1/1 olmaz herkesin nasıl TC kimlik nosu farklıysa genetiğide farklıdır. ;)

3. sanji

sanji Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Şuan fotoğraflarımı çekmek için müsait değilim fakat 2 ay önceki halim şu konuda mevcut:
    https://www.bodyforumtr.com/threads/Önerilerinizi-bekliyorum-resimli.95021/#post-863976
    Genel olarak bu 2 ayda yağ oranım azalıp kaslarda artış oldu (yaptırdığım ölçümlere göre) ve yağ oranım %9.9 şuanda (yine ölçümlere göre),
    Fakat 2 ayda 1 kilo artış bile olmadı bu yüzden programımı değiştirmeye karar verdim, programın kişiye göre farklılık gösterebileceğini biliyorum tabiki fakat benim sorum bu program genel olarak 7. aya gelmiş birinin kilo alması için uygun mudur?Değilse neleri değiştirmem lazım programda?

Sayfayı Paylaş