Bu nasıl bir Hayran kitlesidir :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aramiss tarafından 20 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
  2. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    aaa ben :D ne zman cekildi bu resim :D

mr_dblue bunu beğendi.
  3. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    2 saat önce paylaşılmış :D

4. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    kai greene deil mi bu :)adam fena

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    doğrusuda bu olmalı yani adam ünlü bir sporcu değerini biliyorlar ülkemize Phil Heart geldi sessizce giiti Jay Cutler ve Ronnie Colemanda aynı sporculara hak ettikleri ilgiyi göstermiyoruz paris hilton gibi baba parasıyla hava atan müzikten sinemadan hiç bir şey anlamayan kadını öyle bir karşıladıkki üzüldüm açıkcası

StormBlast, Ocensers, VVhistle ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  6. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Isin garibi Coleman i da maymuna cevirdiler seda sayanda. Bi de programdaki su biyikli sahis (hangi sifati kullansam bilemedim:)) kendini coleman ile kiyaslayip bi de bilek guresi yapmaya kalmaz mi ? aklima geldikce gulsem mi sinirlensem mi bilemiyorum.

mr_dblue, IPMAN, Aranel ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    İyi de suç bizde degilki suç phill i buraya getirten firmadan Ne imza Ne fotoğraf Ne samimiyet 0 dı hiç birşeye izin vermediler.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    firmalardada suç var tabiki ama yinede bizde suçluyuz Ronnie Coleman gibi büyük bir sporcuyu
    tvde ne duruma getirdiler resmen adamla dalga geçildi hakaret edildide beyni gelişmemiş bile denildi diyeceksiniz onu o tür programlara çıkaranda suç ama sunucularda gelen konuğa saygı duymak zorundadır gecenin bilmem kaçında adamı programa davet ediyorsun kahkaha atıyorsun sonrada utanmadan saygı duyoruz diyorsun ayıptır ya diğer günde gündüz kuşağında bir programa çıkartıyor oradaki adam tutup beyni ile ilgili yorum yapıyor olacak işmi nerede senin misafirperverliğin Philde iyiki o tür programlara katılmamış diyorum yine terbiyesizlik yapılacaktı çünkü

StormBlast, mr_dblue ve Predatel bunu beğendi.
  9. brhmcr

brhmcr Guest

Adamim :) her ne kadar ozel hayati garip olsa da cok sevecen bir adam ya :)

10. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    phil heath türkiyeye geldiginde milli takım sporcuları arkdşlarım sayesnde sohbet etme imkanımız olmustu ..güzel yemek yicek yer soruyordu .. kebap önerdik götürelim dedik adresi alıyım bi ara uğrarız dedi menejeri adresi aldı yalnız gerçekten devasa bi insan

11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Bizim ülkede böyle bir ilgi görmek için 3 büyük takımda ünlü bi futbolcu ya da saçmasalak çok izlenen bi dizide başrol oyuncusu olmak gerek anca:) Kai Greene'i bizim ülkemize gelip sokakta gezerken görseler eminim çok aşırı saçma salak tepkiler olur. He adamın da çok bi tarafında olur sanki orası ayrı:) Bu kadar fazla ilgi gördüğüne göre oradaki insanlar anlıyor bu adamı. Bu işin Dünyanın en zor ve nankör sporu olduğunu, aşırı emek isteyen bişey olduğunun farkındalar demek ki.

StormBlast, mr_dblue, Predatel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  12. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Bayanlar bile resim almak için peşinden koşuyor.Bizimkide halinden memnun.:)
    Her zaman söylüyorum toplum kültüründen ayrılamayacak noktalar bunlar.
    Bırakın K.tatlıtuğ'a tapmaya devam etsinler.

StormBlast bunu beğendi.
  13. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    ee işte Adamlar sporcularına bakıyorlar,besliyorlar herşeyden öte emege saygı göstermesini biliyorlar.

StormBlast ve mr_dblue bunu beğendi.
  14. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    he yaa hatta bu adam tanrı laflara gel ya :D

bu forumda bazı ınsanların hayatlarını gercekten cok merak edıyorum yastıgın altına 5 lbs ıle fılan yatıyolar fılan dıye dusnuyorum. Her spor her ulkede populer degıldır olmakta zorunda degıldır gıtsın bakalım ıngeltereye kobe ınanın cok ılgı gostermezler cunku adamlar basketbolla ılgılenmıyo bunun kultursuzlukle fılan ne alakası var ya

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:47 ----------

ayrıca bırak kıvanca tapmaya devam etsınler demissın acaba bı yan sokak brad olsaydı sence nolurdu?

wrestler bunu beğendi.
  15. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    ayberk123 haksız değil.

şimdi ben size olimpiyat şampiyonu olan güreşçilerden bir kaçının resmini koysam çoğumuz sporla ilgilendiğimiz halde tanıyamayız. ama adam en az phill heat kadar spora emek vermiştir. hele hele sporla hiç ilgisi olmayan kişilerden bu olimpiyat şampiyonu, bizim, kendi güreşçilerimiz olsa dahi tanımalarını ummak da çok doğru değil.

bu durumdan bir kültürsüzlük çıkarmak doğru değil. ama v.g. kültürünün ülkemizde gelişmediği de bir gerçek. gerçi daha vahimi, bırakın v.g. kültürünü, ülkemiz de spor kültürü bile yok..

Rinkushichi ve ayberk123 bunu beğendi.
  16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    :mad:
    Ayberk 1.si anlatmaya çalıştığında haklı da haksız da olsan ifade ediş şeklin 10 yaşında bi çocuk gibi.

2.si ben nerede Kıvanç demişim ne de güzel element uyduruyorsun kendince:)

3.sü Kobe İngliltere'ye gitse ilgi görmez demişsin Allahını seversen hayatında Edirne dışına çıktın mı sen?

4.sü elbette her spor her ülkede ilgi görmez Kanada'da Amerika'da falan mesela buz hokeyi, nfl daha yaygın olabilir. Oralarda bu sporlara ilgi daha fazladır.

Bizim ifade etmeye çalıştığımız genel bi cahillik olduğu. Bu ülkeye ünlü bi Nba oyuncusu, Dünya ağır siklet boks şampiyonu gelse yine tanınmaz. Kimse vg ile yatıp kalksın ilk 10 Olympia'yı saysın demiyoruz zaten. Ama şu adamı 1 milyon türke göstersen aradan en fazla 100 kişiyi falan çıkar geri kalanı basmış işte şişirmiş kendini falan der. Bu kadar gerizekalılık fazla değil mi sence? Az bilmek ve hiç bilmemek aynı şeyler değil aradaki farkı çözmek gerek. Biz hiç bilmiyoruz. Mesela Coleman gibi efsne geliyor bizim ülkede maymuna dönüyor.

Son düzenleme: 22 Kasım 2012
    Aramiss, rockybalboa7 ve mr_dblue bunu beğendi.
  17. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım ayberk123 bana karşı yazmış Tatlıtuğ hakkındaki mesajını,
    K.Tatlıtuğ'la Brat pitt gibi usta bir aktörü karşılaştırman çok komik olmuş.O konuya girmeye bile gerek yok.
    Bizim ne dediğimizi bile anlayamamışsın,
    İlgi göstermek,ya da o sporu yapmak farklı şey,o konu hakkında az da olsa bilgi sahibi olmak farklı şey,
    Bir konu hakkında bilgi sahibi olmak illa o konuyla haşır neşir olduğunuz anlamına gelmez.
    Mesela ben tenis maçlarını izlerim tenisçileri tanırım ama tenis raketi görmedim hayatımda,

Bu spor hakkında bilgi sahibi olmadan dragox'un dediği gibi hemde kim olduklarını bilerek ancak bu spora karşı bakış açımız ve önyargılarımız nedeniyle rezil ettik gönderdik adamları.
    Yani konu Toplum kültürünün geri kalmışlığı değil kimse böyle birşey demedi,konu toplumun o spora bakış açısı önyargıları ve malesef ülkemizde bu sporu yapanlara büyük bir çoğunlukça canavar gözüyle bakılması .

Belki ronnie başka bir ülke de tanınmıyor olabilir o ülkeye gitse ilgi de görmeyebilir ancak emin ol ki o adamın sporculuğuna hakaret edilmez.Tv ye çıkarıp maymuna döndürülmez.
    Bunlar nedeniyle değilmidir ki bu spor ülkemizde çok yavaş ilerliyor,hatta duruyor olduğu yerde.

Son düzenleme: 22 Kasım 2012
    Predatel, Aramiss ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  18. ayberk123

ayberk123 Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    dragox 1. kıvancı sana demedım
    2. 10 yasında cocuk gıbı oldgu senın dusuncen saygı duyarım
    3- afs ıle 1 yıl hollandada bulundum onun dısında amerıka kanada ve avrupada 12 tane ulke gordum edırnenın dısı sayılır sanırsam
    4- kobe ornegını herkesın bıldıgı bır ornek dıye verdım anlatılmak ıstelınenı anlayabılen anlıyor

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:29 ----------

mr dlue son mesajında dedıklerıne katılıyorum ama ondan oncekınde sankı gıdıp pesınden kosmayınca halk kultursuz oluyo evet takdır etmek gerekır o baska bısıde sen orda bızde olsa kımse gelmez kultur ıste demıssın bı suru spocu gelıo ulkemıze her bırısını tanımak zorunda kımse degıl

ayrıca kıvancla brad ı bır tutmadım onlar ıcın brad neyse bızım ıcınde kıvanc ona yakın bı deger daha ıyı bı ornek varsa paylas ogrenelım ...

19. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kıvanç tatlıtuğ iyi oyuncu değil ortalama performansı vardır iyiki adam dizi için diyet yapıp zayıfladı medyanın abarttığı isimdir ha diğer gençlere göre iyi orası ayrı ama bu durum maalesef sevindirici değil üzüntü vericidir brad pitt ve christian bale nin performansları çok iyi filmlerinin çoğu baş yapıt kıvanç tatlıtuğun hiçbir dizisi iyi değil birde film çekmişti oda çok kötüydü gerçi necati şaşmaza bile ülkemizin al pacinosu denmedimi bizde film dizi kültürü bile yoktur yaşayan iyi oyunculara 1-2 örnek verirsem Şener Şen ve Metin Akpınar bir kaç kişi daha başkada yoktur maalesef kısacası spor kültürümüz gelişmediği gibi dizi film kültürüde gelişmedi ortalık özcan deniz mahsun kırmızıgüllere kaldı işte

2157, mr_dblue ve Predatel bunu beğendi.
  20. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:

Bir iki ornek de ben vereyim. Haluk Bilginer, Nejat Isler.

Turkiyede populerlik yetiyor ozellikle de medya sektorunde. Latin amerikadan ask filmlerini, abd den aksiyon filmlerinin telif haklarini alip turkiyeye uyarliyorlar. Bunlar zaten izlenen filmelr. Mesela en son Revenge i almislar. Birebir ayni yapacaklarmis. Konu ayni yani. Sonra da bu diziler icin populer yapilmis 2 manken koyuyorlar onlarda oyuncu olup cikiyor iste :)

dragox, mr_dblue ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş