Bu malzemelerle Sixpack yapmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BURAGBA tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    beyler konuyu nereye açacağımı bilemedim o yüzden kusura bakmayın yanlış yere açtıysam eğer

ben şuan 18 yaşında 61kilo 1.70 boyundayım geçen sene 85 kilo olduğum için 1 senedir her şeyden kısıp diyet yaptım şimdide kendimi güçsüz hissediyorum bu sene tercih yapmadığım için üniye hazırlanıcam dershaneye gidip bir yandan da seneye üniversite için böyle kalmak istemiyorum oldum olası özeniyorum çevremdeki kas yapan arkadaşlara ama bir sorunum var epilepsi fazla yorgunluk felan yasak bende kafaya taktığım için bizim arka balkonu spor salonu yapmaya karar verdim ve internetten almayı düşündüğüm malzemeleride belirledim tek tek

Malzemeler
    Body eldiveni
    Bükbük
    Göğüs yayı
    Kapı Barfiksi [bunu balkon demirliğine monte etmeyi düşünüyorum çiviyle]
    Dambıl
    Kum Torbası

Sizce bu malzemelerle çok fazla yormadan kendimi kas yapmak mümkün mü ? bana yorulmadan six pack yapmak imkansız gibi gelsede çevremde yapılır diyen kas yapan arkadaşlarımda var normalde kendimle barışık biriyimdir ama bu kas olayından dolayı nefret ediyorum şu epilepsiden

2. Duhast

Duhast Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    youtube a " 8 minutes abs workout " yazip cikan animasyonla ayni anda 8 dk lik karin kasi antrenmanini hergun 5 kez yap. full proteinli beslen 4-5 ay sonra hayvan gibi six pack olmazsa gel bana mesaj at

3. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İşte bu benim konum six pack yaglardan dolayı göremesemde 4 aydır devam ediyorum arkadaşın dedigi gibi 8 minutes programını uygula başlangıç için bide plank hareketini öneririm gerçekten çok faydası var barfik demirin varsa o demirde yapılıcak bir çok hareket var demire asıl ayaklarını yere degdirmeden karnına çek bırak çek bırak sonuna kadar çek o şekilde çalış adonis için demire yine asılı dur ve iki bacagını birleştirip sagdan sola götür nasıl desem bi kolyeyi eline alıp sag sol sallamak gibi yap o yag oranın düşükse fazla zaman almadan görünür ama 3 ayı gözden çıkar :)

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba Buragba
    Oncelikle Epilepsi nedir diye ufak bir arastıma yaptım yazmadan once. Okuduğum bir le asağıda,
    1. Epileptik hasta, aşırı efor sarfetmemeli ve bunu gerektiren sportif faaliyetlerden kaçınılmalıdır.
    Saglık sorunu olan kisilerin doktorları tarafından spore yönlendirilmesi en dogrusu. benim kisisel fikrim yuruyus ve hafif bir spor yapabilirsin gibi. Ama bunu bilmeden soyluyorum doktorum en dogrusunu bilir.
    Guc sporları maalesef cok efor gerektiren bir aktivite.
    Sana bir kız olarak birsey soylemek istedim. kızlar sadece kasları olan erkeklerden hoslanmaz:) aynı zamanda zeki kulturlu kendini gelistirmis kisilerden hoslanır. Yani sadece spor yapan ve kisisel gelisimine onem vermeyen bir cocuk cok fazla sanslı deildir six pack de yapmıs olsa. Evet fizik ilk basta onemli ama zeka bilgi genel kultur de cok onemli. sen guzel diet yapıp uruyus yaparak fit olabiilirsin. Unutma once saglıgın gelir. Doktorunla gorusmeden spor yapma bence o seni dogru yonlendirir.

5. BURAGBA

BURAGBA Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ben doktorla 2 defa da görüştüm çok yoğun 10 senelik doktorum benim kendisi amerikaya felan gidiyo sorduğumda bunları koşmadan fazla kendini yormadan yapabilirsin dedi o yüzden koşmuyorum yazın yürüyüş yapmıştım gecen sene kilo vermek icin 85 den 60 a düştüm 1 sene içinde bana normalde güneşte yasak fazla yazın 3 ay yürüyünce geçen sene beni hapa başlattı doktor günde akşam 8.30da lamictal 50 gr içiyorum 1 tane o hapın etkisi olur mu bir sorunu filan

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:11 ----------

barfiks aletini alıcamda nereye takıcağımı düşünüyorum şuan bizim kapılar sağlam değil arka balkon baya genişte duvarda askılık var soğan patates felan asılı orda mecbur tek boş yer balkon demirlikleri oraya asmayı düşünüyorum eğer yapabilirsem eğer

Sayfayı Paylaş