Bu konuda son başlıgım biliyorum çok soru sordum size

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslann tarafından 2 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  2. frangapore

frangapore Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    her şey genetik yatkınlık, düzenli beslenme, düzenli uyku ve düzenli çalışmaya bağlı. bu vücuda 6 ayda da ulaşılabilir, 2 yılda da. olay senin azmine kalıyor bu durumda.
    dediğim gibi genetik yatkınlığa göre değişebilir. benimde göğüs kaslarım diğer bölgelere oranla antremanlarımı aksatmadığım halde az kalıyordu ama hiçbir zaman vazgeçmedim ve gayet güzel bir estetiğe sahibim şuan.

Aslann bunu beğendi.
  3. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,

Öncelikle bu spor bilgi, sabır ve azim sporudur.
    Bu sporda genetikten tutun dinlenmeye kadar günlük hayatta yaptığınız, yapacağınız her şey sizin gelişiminizi ya olumlu yönde yada olumsuz yönde etkiler.
    Bu sporda yapabileceğiniz tek şey inanmak ve elinizdeki imkanlar dahilinde bu sporu hayatınızın bir parçası haline getirmek.
    Azimli bir çalışmanın ve isteğin elinden hiçbir şey kurtulamaz.
    Bazı faktörler aleyhinizde olsa bile vazgeçmeden devam ederseniz bir gün hayalinizdeki siz olabilirsiniz.

İyi günler,

Aslann bunu beğendi.
  4. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşşekür ederim dostum yardımlarınız için burada kendi bildiklerimden başka bişey duymadım zaten neyse anlaşılan ilk önce iyi bi beslenme programı sonrasında antreman ve dinlenme bunları düzenli olarak yaptıgımızda düzgün bi fizige kavuşuyoruz 3 4 ay gidip peste etmemek lazım nasıl desem bizim burada body bulding yapan çok adamlar askerlik dolayısı ile ara verdiler 1 yıl geçti görseniz şaşarsınız giderken nasılsa vucudu yine aynı haliyle bi kas yapma istegi var zaten bu bende yıllardır vardı o yüzden burada sadece biraz bilgi toplamak istedim yazın spor salonu yerine deniz kenarında güzel vakit geçirmek iyi olur yani işte bende bu yüzden kışın gidicem body ye 3 aydır karın kası çalışıyorum şu 8 dk da kas yapın video sunu 15 kere uygulamışımdır rahat şimdi forumda bi arkadaşımız link attı gerçekten çok iyi bi program ne kadar teşşekür etsem azdır onunla çalışıyorum yani amacım sizin gibi mr olimpiya yada iri yarı bişey olmak degil marc fitt favorim 1 yılda yapılamacagını bende biliyorum lazar angelov flan basit adamlar degil benim istedigim sadeece biraz hatlar belli olsun okadar

5. BODYBULDER

BODYBULDER Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Muğla
    35 konu açmışın.sana yorum yapanlara teşekkür butonunu kullanmayı hor görüyorsun.soru sor teşekkür bile etme.afferim sana aynen devam

Aslann bunu beğendi.
  6. Aslann

Aslann Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Pardon dostum :) hatırlattıgın iyi oldu :)

Sayfayı Paylaş