bu kombineyi düşünüyorum sizce nasıl ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Ec0 tarafından 4 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Muscletech Anabolic Halo, 908 Gram bu ürün stokta yok gelince almayı düşünüyorum ayrıca ne işe yarıyor sonraki antrenmana hazırlık diyor ama pek açıklayıcı bilgi bulamadım
    MuscleTech Cell-Tech Hardcore Pro Series 2 kg (Tanıtım Fiyatı)
    Muscletech Nitrotech Hardcore Pro Series 1,8 kg
    birde gainer almayı düşünüyorum sizce gainer almam gereklimi kilom 60 tı ramazandan dolayı 57 ye düştü şuan ama oruç tutmayı bırakıcam olmuyor böyle çok kilo veriyorum metabolizma vaya hızlı benim 1.5 senelik spor geçmişim var evde aletlerimle devam ediyorum spora başladıktan 1 hafta sonra kullansam nasıl bir etki olur
    bu arada weider l glutamine de var ama daha bitmesine çok var kullanım şekli nasıl olur sizce ?

2. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    yasını bılmıyorum ama spor salonununda yapsan sporu daha faydalı olur evde kı ımkanlar kısıtlı oluyor genelde.. halo yu pek oneren duymadım kullanmadım da .. cell tech yerıne cell mass ı dusunebılırsın ıcındekı seker oranı yuzunden.. protein tozunda nıtrotech veya myofusıon olabılır.. idman oncesı ıcın superpump tarzında bı urun olabılır .. ıdman sırasında scıvatıon xtend(Turkıye de bulmak zor) kullanabılırsın .. glutamıne ı ıdmandan sonra ve yatarken ıcebılırsın.. Imkanın varsa spor salonunda aletlerı kullanarak yapsan daha verımlı olur .. bnm dusuncem bunlar

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonuna yazılıcam zaten yazın işe gittiğimden geç geldiğim için işten mecbur bırakmak zorunda kaldım ayrıca enerji ürünü olmaz cafein olduğu için geceleri uyutmuyor 7-8 bazen 9 da antrenman yapma imkanım oluyor akşamları yalnız benim bildiğim antrenman sonrası basit şeker alınıyor diye biliyorum ondan şeker oranını bu kadar yüksek yapmış olabilirler ayrıca bulk için düşünüyorum define değil myofusion etkisi nasıl ?

4. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Tavsıye edenı cok yabancı forum sıtelerınde gayet basarılı olarak gosterılıyor myofusıon 3 farklı protein bılesını olarak hatırlıyorum(whey süt yumurta ) .. optımum ve muscletech kullandım eylul sonunda myofusıon alıcam bende .. cell tech de 100grlık olcu ıcınde 75gr seker bıraz fazla gıbı geldı bana..

5. DISKUSTHROW

DISKUSTHROW Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bu xtend nasıl bır urun ıcınde dopıng maddesi varmı bir bilginiz varsa yardmcı olursanız sevinirim

Sayfayı Paylaş