Bu kombine sizce nasıl ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DeliMavi tarafından 19 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    +ultimate prostar %100 whey / Optimum Gold Standart %100 whey
    +unıversal amino 2700
    +ultimate bcaa 12000
    +olimp creatin xplode
    +ultimate aol
    +glutamin olimp

Sporda 8. ayım bitti ve bi kombineyle devam etme kararı aldım. Amacım biraz hacim ve kas kütlesi.Son zamanlarımda birazda güç kaybı yaşamamla birlikte kombineme bi creatin ürünü eklemeyi planladım. Ve almayı düşündüğüm ürünler yukarıda yazılı vaziyette bu ürünlerin hangilerini kullanmam iyi olur hangilerini seçmem mantıksız olmuş sizlerin yardımlarını bekliyorum. Gerekirse beslenme programım ve antrenman programımıda paylaşabilirim şimdiden yardımlarınız için teşekürlerimi sunuyorum. Değerli yorumlarınızı esirgememeniz dileklerimle...

2. okankoch

okankoch Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Eğer amacın Hacim ise kilona göre protein alımını ayarlayıp karbonhidratı yükseltmek yeterli olacaktır.Supplement konusuna gelirsek beslenme şekline göre yorum yapmak daha olumlu olacaktır.

3. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    beslenme düzenimi kilox2 protein kilox1karbonhidrat kilox1 yağ olarak ayarladım.Ama burda bahsi geçen yağın neredeyse %90 ını kuruyemişlerden enerji açığımı kapatmak için almayı planlıyorum.

4. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Doğru ve planlı bir diyet ile birlikte Whey + Creatine yeterli olacaktır. Geri kalanların bir çoğu tuvalete gidecek.

Bütçe derdin yoksa balık yağı ve multivitamin de alabilirsin yanına. Bu dörtlü diyeti güzel olan natürel bir sporcu için oldukça yeterli bence.

technical1967 bunu beğendi.
  5. DeliMavi

DeliMavi Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    8
    multivitamin olarak one a day men var balık yağıda kullanmalımıyım yani bu konudaki görüşünüzü mutlaka dikkate alacağım. Alacağım besin değerleri konusunda ne düşünüyorsunuz

kilox2 protein
    kilox1 karbonhidrat
    kilox1 yağ

Sayfayı Paylaş