Bu kombine için önerilerinize ihtiyacım var.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Lucid tarafından 27 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Lucid

Lucid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi geceler forum ahalisi,yaşım 22 boyum 1.86 kilom 80 yağ oranım %9-11 arası.Dün şu supplementleri satın aldım;
    -Muscletech whey protein
    -Dymatize glutamine
    -Universal Animal Cuts
    -Universal Casein Proteini
    -Universal Beef Amino
    _MP assault
    Arkadaşlar elimde bu ürünler bulunmakta şuan bu kombine sizce güzel bir kombin mi olmuş ve şuan bu ürünleri nasıl kullanmalıyım? Ne zaman ne alıcağım konusunda değişik fikirler sundu etrafımdakiler birde sizin görüşlerinizi almak istedim.Akşam 8.30 - 9 gibi idman yapıyorum. 10.30 da idmanım sona ermiş oluyor.Beslenme konusunda sıkıntım yok beslenmem düzgün bir şekilde ilerliyor bu besin takviyelerini nasıl kullanmam gerektiği hakkında göürşlerinizi bekliyorum TEŞEKKÜR EDERİM.

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Olay Hacim almaksa;
    Animal Cuts ı hiç kullanma.
    Casein + glutamine yatarken al.
    Mp assault ant öncesi 30 40 dkk evvel al.
    Whey beslenmende proteinin düşük olduğu yerlerde al, mesela sabah kahvaltında protein az sa kalkar kalkmaz iç yarım saat sonra da kahvaltına başla. Öğlen kötüyse öğle yemeğinden önce 30-40 dkk evvel iç.

Antreman hemen sonrasi Beef amino al. Zaten akşam yemeğini yiyeceğinden ve yatarken casein kullanacağından antreman sonrası whey e gerek duymadım. Gün içi protein alıp vücudu beslemen daha yararlı olacaktır.

3. Lucid

Lucid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Olay biraz yağ oranımı düşürmek fakat beslenme ve diğer takviyelerle kas kaybını önleyerek biraz kas artışı elde etmek.Öncelikle önerin için teşekkür ederim.Yatarken sadece casein içiyordum bundan sonra bir çay kaşığı glutamine de eklerim.Ant öncesinde mp assaultun içince bcaa ve glutamine de eklememi önermişti kıbrıstayken bir hoca,bu şekilde devam ediyimmi sizce? ve son olarak gece casein içtiğim için sabah whey kullanmamın gereksiz olduğunu düşünüyorum.Sabah kahvaltısında 70-80 gr yulaf ezmesi ve 5-6 yumurta 50 gr lor peyniri kesin oluyor bu yüzden sabah kahvaltısında protein eksiğim yok gibi.Öğle yemeğinde kırmızı et yiyorum 150 gr. antrenmana geç gidiyorum saat 19 ile 22.30 arasında antrenman saatlerim bu yüzden antrenmandan yarım saat öcne assaultla birlikte protein tozu ve hemen idman sonrası whey içmem uygun mu? Şöyle bi durum var 22.30 da whey i içtikten sonra 01.30 gibi casein içip uyuyorum protein tozlarının zaman olarak arası pek yok bu sorun teşkil eder mi? tekrar teşekkür ederim.

4. Lucid

Lucid Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar yok mu tavsiye verebilecek bilgili bir arkadaşımız?

Sayfayı Paylaş