Bu kombinasyona ne dersiniz ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve crixcus tarafından 18 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar arkadaşlar , sizlere kafamda uygulamayı düşündüğüm supplementer kombinasyonun uygun olup olmadığını soracağım .
    Kilo:80 kg
    Boy:1.80
    4 aydır vg ile uğraşıyorum.Karın çevremdeki yağlanmalardan dolayı L-carnitine likit kullanmayı düşünüyorum. Genel olarakta protein tozu ,likit aminoasit ve likit L-Carnitine kullanmayı düşünüyorum. Sizce bunlar uygunmudur gelişimimde .Antrenmanımı etkilemez diye düşünüyorum.Eğer bu kombinasyon uygun ise bunları hangi zaman larda ve ne miktarlarda kullanmam gerektiğinide merak ediyorum çünkü yeniyim ve neyin nerde kullanılmasını gerektiğini çok iyi bilmiyorum .Şimdiden teşekkürler thums:

2. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var çünkü kafama yatan ürünleri bir an önce sipariş etmem lazım

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    eğer çok ama çok aşırı yağlanma yoksa yazın define yapar yağ yakıcı alır yağları yakarsın kardiyo ile.
    Bence kışın bulk yap amino + whey protein+ creatine+bcaa+glutamine alabilirsin ama daha 4.ayın bence supplementlere yönelme beslenme özen göster.

4. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Resmimi yüklemeye çalıştım inşallah olmuştur.Yanlarımda ve göbeğimde ciddi bi yağlanma var bulk yapıcak cesaretim yok şu an doğrusunu söylemek gerekirse önceliğim bu yağlarımı eritmek.

Ekli Dosyalar:

5. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece 1 kişimi yardımcı olmaya çalıştı şu ana kadar hadi arkadaşlar cidden yardımsever arkadaşların görüşerine ihtiyacım var

6. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Bana göre karın bölgenizden önce hacim almaya yönelik bir supplement kombinasyonu uygulayın fotoğraftan gördüğüm kadarıyla daha çok size hacim gerekli diye düşünüyorum çünkü göğüs omuz kol grupları hacimlendikçe göbek bir detay olarak kalacak ki bu göbeğide mekik ve biraz kardio ile halledebileceğinizi düşünüyorum ama siz illaki ben carnitine kullanıcam derseniz bir şey diyemem.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:16 ----------

beslenme olarakta şekeri,şerbetli tatlıları,hamur işi,cips,bol yağlı yemekler vs.. uzak durun mümkün olduğunca bu da size yardımcı olacaktır protein ağırlıklı beslenin mümkün olduğu kadar

7. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler öneriniz için . Yani şu an bi supllement kullanmamalımıyım sizce aminoasit gbi mesela?

8. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    yok kullanmayın demiyorum sadece hacim almaya yönelik olsun kullanacağınız ürünler carnitine yerine whey+creatin+bcaa kombinesi olabilir mesela çok fayda göreceğinizi düşünüyorum böyle bir kombinasyondan tabi iyi antrenman iyi beslenme ve iyi dinlenme şart.

crixcus bunu beğendi.
  9. crixcus

crixcus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler söylediğiniz supplementler üzerine yoğunlaşacağım

Sayfayı Paylaş