bu kombinasyon işimi görür mü ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve akay1234 tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim yaşım 18.68 kilogramım .Boyum 1.80 e yakın .3 aydır body yapıyorum 3 ay boyunca protein tozu kullandım anca 2 kilo alabildim.hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum,iştahım olmadığı için çok fazla yiyemiyorum birde okula gittiğim için beslenmem zor oluyor.hızlı bir şekilde kilo almak istiyorum ,yağ olarak yada kas olarak fark etmez :D yeterki bir şekilde hacim kazanayim...ben eski salonumdaki body hocamdan iyi bir fiyat aldım şu üçlü için : 100'lük creatin kapsülü + 2kg protein tozu + 200 tane aminoasit kapsülü hepsini 120 milyona alacağım,bu 3lü kombinasyon bana 1 ayda ne kadar kilo kazandırır,ihtiyacımı karşılarmı? hızlı bir şekilde hacim kazanırmıyım ? cevaplarınızı veya önerilerinizi bekliyorum,çok hızlı bir şekilde kilo almamin başka bir yolu varsa başka çeşit supplemenlterle onlarında isimlerini verebilirseniz sevinirim,unutmayın harcayabileceğim 120 TL lik bir bütçem war :p creatinin mg ını proteinin gramını yazamadım k.bakmayın çünkü bilmiyorum,bugün gideceğim heralde markalarını ve besin değerlerine bakmaya :D

2. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    3 ürün de 120 liraysa sanırım hocan arka odada kendisi üretiyor :D
    sen en iyisi markalarını öğren

3. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu GNC nin miş 1 kilo ,aminoasit 100 tablet Perfect 'in ,creatine de toz olarak satıcakmış 250 gr alıcam oda perfect marka

4. akay1234

akay1234 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    forumda perfect'in ürünlerini genelde kötülemişler , içime kurt düştü :S

Sayfayı Paylaş