Bu kombınasyona hangı amıno yu onerırsınız ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Jesse_James tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADASLAR SU ANDA KILO ALMAYA CALISIYORUM HIZLI BIR SEKILDE O YUZDEN BSN TRUE MASS GAINER VE WEİDER PURE CREATINE KULLANICAM AMA AKLIMDA AMINO ASIT KULLANMAK DA VAR . GECEN AY MUSCLETECH AMINOFX PRO KULLANMSTIM SIMDI TABLET KULLANMAYI DUSUNUYORUM SIZ NE ONERIRISINIZ . YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM bench_O

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    weider'ın yeni ürünü var muscle freak.herkese öneriyorum fakat fiyatı oldukta pahalı.alamam diyorsan amino 2200 ve ya amino nox işini görür.
    ama önceden dediğim gibi.bu ürünleri alacağına ultimate'in iso mass xtreme alsan içinde herşey gerektiği kadar var.tadı da gayet güzel.

3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    tablet düşünüyorsan amino 3001 tavsiye ederim

Jesse_James bunu beğendi.
  4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    hocam allaha sukur maddı acıdan sıkıntım yok alabılırım ama ılk dedıgınız urun alacagım sıtede yok dıger ıkısı mevcut hangısı daha ıyı sızce saolun bu arada onerı ıcın

185 boy 72 kılo ve dedıgım gıbı gaıner ve creatıne kullanacak bırısı olarak amıno yu gunun neresıne eklıyeyım ornegın gaıner sabah ogle ve antreman sonrası creatıne antreman oncesı ve sonrası amıno yu ne zaman alayım .?

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Toz amino kullanmışsınız bence likit amino deneyin. Kaç aydır yapıyorsunuz bilmiyorum ama piyasada kaliteli likit aminolar var. Multipower amino liq. öneririm şahsen kullandım ve etkisini görüyorsunuz. Aynı şekilde weiderın kini önereceğim ama fiyat olarak daha pahalı bir ürün ve seviyeniz için gerekli mi bilemiyorum.

6. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    dostum 3 . ayımdayım ama spora basladıgım ılk zamanlar vuct takı yag oranı cok alt sevıyede kaslı duruyodum yanı 9 senedır prof olarak spor yapıyorum ama boy kılo orantısızdı 185 e 65 dı sımdı 72 oldu hedef 80 body de 3. ayım kılo almak ve hacım kazanmak ıcın geldım 3 ayda bayagıda farkettı sence gaıner ıle creatıne sımdılık yeterlı mı amıno ya gerek yokmu ben baslar baslamaz ılk gun gaıner ve toz amınoyla basladım zaten

7. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    alacaksan iso mass xtreme gainer al fiyatı 300 lira ama yok yok içinde.
    muscle freak 250 liradır fakat iyi üründür.muscle freak ile diğer amino asitleri karşılaştırırsak tabi ki de muscle freak daha iyidir.
    eğer dediğim iso mass xtreme'i alırsan şöyle kullanabilirsin.
    antrenmandan 2 saat önce yağsız süt ile 2ölçek
    antrenmandan hemen sonra üzüm suyu ile 1ölçek
    off günlerde öğlen yemekten 1 saat sonra 1 ölçek üzümsuyu ile ve gece yatmadan hemen önce 2 ölçek yağsız süt ile.

ama yok bsn gainer ve weider creatine kullanıcam dersen;
    gainerı
    antrenmandan 2 saat önce 2 porsiyon(6ölçek) süt ile karıştırıp al
    antrenmandan hemen sonra 1porsiyon(3ölçek)üzüm suyu ile karıştırıp al
    off günlerde öğlen yemekten sonra üzümsuyu ile 1porsiyon al gece yatmadan 2 porsiyon süt ile al
    creatine'e gelince
    yükleme haftasında sabah kalkar kalkmaz 1 çay kaşığı(5gr) aç karnına üzüm suyu ile
    antrenmadan 10dakika önce 1çay kaşığı üzümsuyu ile
    antrenmandan hemen sonra 2çay kaşığı üzüm suyu ile alabilirsin
    yükleme haftası bitince
    sabahları aç karına 1çay kaşığı üzüm suyu ile alabilirsin ya da antrenmandan 10dakika önce 1çay kaşığını üzüm suyu ile karıştırıp alabilirsin.

umarım yardımcı olmuşumdur:)

Kauss ve Jesse_James bunu beğendi.
  8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yapacağın kombinasyon tamam sana kalmış bir şey. Örneğin protein tozu amino creatine de kullanabilirsin. Gainer alacaksan içeriğine dikkat etmeni öneririm. Bazıları yağlanma yapabiliyor. Bir de vucütunun gereğinden fazla da kullandığın zaman da yağlanma yapabilir.

-RevoLt- off topic olacak ama muscle freak performans olarak nasıl. ******' te bir yorum abartı ama şöyle diyor:

ürün gerçekten süper ötesi 1 haftadır kullanmaya başladım size şöle anlatayım 60 kg bench press çaışıyordum bu ürünü kullandığım ilk gün 90 kiloya çıktım inanması zor ama deneyin ve görün ayrıca weıder e gerçekten teşekkürü borc biliyorum bölesi bi ürünü bizlere sunduğu için eğer aklınızda soru işareti varsa bence hiç düşünmeden buürünü kullanın emin olun çok faydasını göreceksiniz

Pek inandırıcı değil sonuçta ama güç artışı filan sağladığı konusu doğru mu ? Bir de ******'te 6 hafta da sonunda 2-4 hafta ara verin ibaresi var.

9. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    DOSTUM SIMDI ben amıno dan bu aylık vazgectım sımdılık bsn gaıner ve weıder creatıne soledım 2 gun sonra gelıcek baakalım ıns faydasını goruruz bsn nın ıcınde gunluk ıhhtıyacım olan proteın de var o guzel oldu :)

10. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    kendim kullanmadım salonda kullanan bi abim vardı.gayet güzel etkisini görüyorsun artış oluyor ağırlıklarda dedi.daha ayrıntılı konuşmak isterdim ama çok disiplinli birisi kendisi konuşmadı benimle :) şak şak yaptı hareketleri gitti.

zaten çoğu gainerda günlük ihtiyacın olan protein oluyor.
    ama gainerdan alıyorum diye yumurtayı,sütü,bifteği kesme :)

11. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Glutamıne ıceren proteın tozu, bcaa, tercıhe gore krreatın ve multı vıtamın...

Gaıner ve tablet amıno ya bana gore gerek yok.. En azından dığer yazdıklarım daha oncelıklı..

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    yok dostum sutu et ve tavugu kesmem de yumurtaya alerjım var kesmek zorunda kaldım bır haftadır suratım da alerjık seyler cıkmaya baslıyor yıyınce ... ama herturlu sut ve sut urunlerı abanıyorum yanı

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:54 ----------

hocam oyle bır yAzmıssın kı tmm dedıklerın onemsız degıl de sımdı boy ve kılo orantısı olmayan zayıf bır ınsana daya whey proteını 1 kg aldıramazsın sahsen 6 ay gecen sene salona gıttım cok duzenlı yemek yedım ve uyudum 4 kg a yakın whey tukettım ama 1 kg alamadım ama gaıner bana 1 aya yakın bır surede 6 kg a yakın aldırdı yanında bcaa da tukettım . tmm bu sporla ugrasan ınsan ıcın bencede en onemlı supp. whey ama oncelıkle ıdeal olcuye ulasmam lazım ( 185 boy 85 kg su anda 72 kg ) ıdeal olcuye ulasınca benm de alacagım supp senn dedıklerın olucak ..

13. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum. Kılo aldırıyor da ne olarak aldırıyor bu senın ıcın onemlı değıl mı? Sonucta Gaıner ın ıcınde - Basıt karbo+ multı vıtamın+ kımısınde proteın var -Bu ıcerığe gore; Kıloyu kas olarak aldıran vıtamınler ve proteındır. Basıt karbo da yağa donusecektır. Aldığın 6 kılonun kac kılosu kastı ?

14. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    erkel'in söylediği doğru.gainerlardan alınan kilonun %100'ü saf kas kütlesi değildir.o aldığın 6 kg kas kütlesinin bir kısmı kas bir kısmı yağdır.gainer kullanmadan önce ve kullandıktan sonra ki yağ oranlarını yazabilir misin?
    atıyorum kullanmadan önce %20 kullandıktan sonra %15ise çoğunluk olarak kas almışsın demektir.

15. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ne belım bır cm yaglandı ne gobegım yag oranımı bılmıyorum ama 6 kg ın 5 kg ını kas kutlesın olarak aldıgım acıkca ortada omuzlarım ve gogus fecı gelıstı biceps ler 1bucuk katı oldu 2 ay ıcersınde yaglanma hıc yok gıbı dıyebılırım ... spor yapmadan kullansaydım yaglanma olacagı kesındı ama onu hıssettım yanı 1 hafta spora gıtmedım gobekte yaglanma oldu ama gunde 250 300 mekık cekınce kalktı ortadan kım ne derse desın ben gaıner kullanamadan 22 yıldır dogru duzgun kılo almadım hep zayıftım sımdı gorenler ırılesmıssın dıyor

Sayfayı Paylaş