Bu Karbonhidrat Tozu Ve Bu Aminoasit Hapı İyimidir Lütfen Yardımcı Olabilirmisiniz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar 4 Aydır Vücut Geliştirme Yapıyorum Yaş 16 Boy 1.75 Kilo 57 Artık Aminoasit hap ve karbonhidrat tozu almayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz ?

Aminoasit olarak sizce bumu ? https://www.supplementler.com/urun/nutrabolics-amino-power-2000-325-tablet-908

aminoasit olarak yoksa sizce bumu ? https://www.supplementler.com/urun/hardline-amino-full-300-tablet-343

Karbonhidrat tozu olarakta fiyatınıda iyi buldum bunu düşünüyorum iyimidir ? https://www.supplementler.com/urun/hardline-progainer-3000-gr-474

EVET ARKADAŞLAR BENİM ÖZELLİKLERİME GÖRE SİZCE BUNLAR BANA İŞE YARARMI ARADA SALONDA PROTEİN KARBONHİDRAT TOZU FALAN 1 2 ÖLÇEK PARA İLE SATIN ALIYORDUM ARTIK BU SAYIYI ÇOĞALTMAK İSTİYORUM SİZCE BUNLAR HANGİSİ İYİDİR AMİNOASİT OLARAK 2 SİNDEN BİRİNİ TERCİH EDERMİSİNİZ ?

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Gainer'ı anlarım da, aminoasidi ne yapacaksın?
    Ve gösterdiklerinde değerler düşük. Onun yerine protein tozu kullansan çok daha fayda sağlarsın. Aminonun hiçbir mantığı yok.
    Kilo almak için de gainer çok da şart değil. Whey + düzgün beslenmeyle çok rahat kilo alınır. Bol makarna, pirinç, bulgur, patetes.
    Al sana çok güzel karbonhidrat.

3. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    ah be kardeşim 3.5 aydır 1 kg bile alınmazmı hergün düzenli kaliteli süper karbonhidrat yiyerek doktora çıtktım besin takviyesi alman lazım hastalık gibi bişey olmuş bende o yüzden karbonhidrat desteği alıcam aminoasitte protein yapıcak işte iyi olmazmı veya bcaa mı alayım onun yerine

4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Aminoasit protein falan yapmaz. Nereden duyuyorsunuz böyle şeyleri ?
    Protein zaten vücutta aminoaside dönüşür.
    Ayrıca her gün düzenli kaliteli karbonhidrat alan birinin kilo almaması imkansız. Senin alacağın gainerin içinde iksir yok.
    Onda da senin yediğin şeylerdeki karbonhidratlar var.
    BCAA, Aminoasit falan görüyorsunuz piyasada şişirilmiş ürünleri. Gaza geliyorsunuz.
    Sadece whey protein ve düzgün beslenme + dinlenme ve antrenman.
    Yok öyle kafaya göre supplemente para basıp da kilo almak. Sağlıklı beslenmedikten sonra Weider sponsorun olsa istediğin şeye ulaşamazsın.

5. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Walla ozaman gainer alıcam vede protein tozu bu 2 sini kullanıcam

Sayfayı Paylaş