Bu kadar da yetti artık nedir bu insanların derdi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve "FURKAN" tarafından 13 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. Tank Jr.

Tank Jr. Üye

Beğenileri:
    178
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    system engineer
    Yer:
    istanbul
    senin yaş daha ufak.. ben üniversite 3. sınıfta arkdaşlarımın yanında amino hapı içmek gibi bir gaflette bulundum. vay senmisin hapı içen.. bi laf ortaya attılar. serdarın kuşu kalkmıyo o yüzden bi sürü hap içiyo diye. o günden sonra bir daha dışarda hiç bişi içmedim ama onun dalga muhabbeti bir dönem boyunca sürdü. üstelik kocaman adamlardı.. karşıdan gördüklerinde el kol hareketleri falan. anlamıyolar hiçbişi diyorlar iyi güzel vucut yapmışsın ama işte tık tık yok falan.. off aklıma geldi yine sinir oldum oturdugum yerde :D

Azi bunu beğendi.
  2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38

bu insanlar çok garip.dumbelllls

3. RealOgrish

RealOgrish Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Operator
    Yer:
    Avusturalya
    Kiskaniyorlar Seni Takmaa

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    HATIRLATMA:

24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.

Azi bunu beğendi.
  5. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Sen gül geç hepsine , sen onların laflarına takıldıkça onlara istediklerini vermiş olacaksın . Hiç umursama , hatta duymamazlıktan gel , çıldırsınlar : )

Bu arada kavga etmeni önerenlere de kulak asma . Kavga çözüm olsaydı şimdi dünya süt liman olurdu : ) Bende geçen sene boks'a başladım ( sonra kick boks'a döndüm ) ama kimseyle kavga etmem , çoğu arkadaşım da boks'a gittiğimi bile bilmez kankam hariç . Üstünde bilmemne boks salonu yazan tshirtlerle de gezmem . Sadece body'ye gittiğimi bilirler o kadar . Zaman zaman sabrımı zorlayanlar da oluyor , eskiden çok sabırsızdım ve hep zararını gördüm . Sabırlı olmak erdemdir . Dinimiz de bunu emreder . Tek yumrukta bayıltacağım adamlara hep sabır gösterdim . İyi ki de öyle yapmışım . Sende sabırlı ol , salla gitsin ... Pişman olmayacaksın ...

Son düzenleme: 18 Ekim 2011
  6. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    zaten artık dinlemiyorum,sanıyorlar ki herşey birisini dövmektir, adam geliyor bende 5 ay kickboks yaptım seni döverim? vallaha mı? sen mi yaptın? demek sana felseye öğretmediler,böyleleride var, zaten hayatta kavga etmem kavga bana gelse bile geri iterim,neyse artık takmıyorum kimseyi.

7. alican476

alican476 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tek cümle ile cevapliyacağım.senin cevabında bu olsun : Kedi uzanamadıgı cigere mundar dermiş

8. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    yok laftan anlamazlar,ağır gelir bu söz :)

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    5 ayda 1 kutu gainer tüketiyorsan iyi verim alamassın ayrıca gainerlar protein tozlarından daha pahalı ve gainerları markasına göre 3-4-5 ölçek buda kısa sürede biticek yani ama eğer durum öyleyse supplement kullanma bence beyaz et filan öyle şeylere ayır istersen

10. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    hayır bir gaineri 5 ayda bitimiyorum diyorum ki şuan elimde gainer var tamam unutun onu ama eğer supplemente başlarsam örnek olarak sadece protein tozu kullanacak olursa 2 kilo zatan 1 ayda gidiyor hesapladım,e 2 kilo ne kadar 200 tl diyorum ki elimdeki parayla çok çok 5-6 ay idare ederim sonrası kesin değil.

11. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Herkesin bu konularda bi fikri var zaten herkes bişey söyler kimseyi takmadan sporunu yapıcaksın.Bunlarla uğraşmaya kalksan 1 değil 2 değil kendini yorarsın.

12. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum öyle insanlar her zaman için karşına çıkacaktır. Ben de 17 yaşındayım. Dövme yaptırdım. Sınıfta herkes kaç paraya yaptırdın diye soruyor kimseye söylemiyorum, çünkü bizim insanımız öyle ki ''kazık yemişsin, çok pahalı'' vb. şeyler söyliycekler sanki hergün dövme yaptırıyolar ve dövme fiyatı uzmanı gibi. Takmayacaksın sen de hatta body ye gittiğini bile söyleme çünkü: ''Ben bu kadar süre gitsem daha iyi bir vücudum olurdu'' diyen dangalaklar olacaktır.

bravehearts ve R10 bunu beğendi.
  13. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    off aynısının tıpkısı demekki insanlar, ben uzun süredir saklıyordum ama okulda gainerı görünce ilaç alıyor şişiriyor kendini muhabbetleri olunca v.g yaptığımı açıklamak zorunda kaldım yoksa hiç söylemezdim ve geçen şey dedi bir arkadaş, "benim bir arkadaş var spor yapmıyor ama kolları hemen hemen seniniki kadar" çocuğu tanıyorum benim kol 35 cm onun ki yanımda yarısı kadar kalıyor ve o kadar bilgisiz insanlar ki vucutun sadece kol olduğunu sanıyorlar, bunlar değişmez en iyisi işimize bakmak. dumbellllsweightlifter

14. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Benim kolumda şişmanken 40 cm di. Ama şekilsizdi. Sen onu da takma. Önemli olan kolun hacmi değil şekli. Tabi hacmi de önemli ama onun dediği çocuğun kolu şekilsizdir.

15. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    haha keşke benim ki kadar olsa da şekilsiz olsa şimdi insanlar anlamıyor mesela benim kol 35 cm ise bunun içini doldurmak 25 cm lik bir kolu kasla doldurmaktan daha zor yani adam bakıyor kolu 20 cm olan adamın kası çok benimkide 35 cm de ondan fazla olmasına rağmen aaa onunkide seniniki kadar diyorlar falan filan neyse çok değersiz şeyler bunlar :)

16. xeonsteel

xeonsteel Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bahçede öyle diyenlerden birini indir birdaha öyle birşey olmaz tecrübeyle sabittir

17. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    katılıyorum. bence seni çekemiyorlar. senin kadar cesaretli değiller sabretmeye bu sporla ilgilenmeye. biri senle uğraşıyorsa bilki kıskanıyor. sen dalgana bak.:)

Sayfayı Paylaş