Bu işi bilenlere bir kaç sorum olacaktı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve C.Arslan tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. C.Arslan

C.Arslan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ben amatör olarak futbol oynuyorum boyum 1.68 biraz kısa kilom 55 pek göstermiyorum acaba 2li mücadelerde beni taşıyacak vücuda ulasmak için evde nasıl bir çalışma sergilemem gerekir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
    Birde Kondisyon yüklenmem gerek ne yapmam gerektiği hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim OKUYAN ve YARDIMCI OLAN HERKEZE TEŞEKKÜRLER weightlifter

2. dejavus

dejavus Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    kondisyon için koşu yapabilirsin uzun mesafe koşu ama hızlı kosmicaksn normal kosucaksın

3. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Kondüsyon için her gün koş. Beslenme programına dikkat et karbonhidrat ve protein ye daha çok. Ayrıca ben futbol oynayanların fitness dışında vücut geliştirmeyle uğraşmamasını düşünüyorum çünkü hantallaşırsın her gün bir kas bölgen ağrır bu da senin maç performansını etkileyecektir bu yüzden ihtiyacın olan şey mekik çekmek ve ağırlıksız squat hareketleri yapmak.

Neden mekik çekmek. Çünkü mekik karın kaslarını sıkılaştıracak ve hareket kabiliyetini arttıracaktır çünkü merkez bölgenin çok iyi olması futbol oynamanı kolaylaştırır hızını arttırır ve dayanıklı yapar seni. Buna dikkat et.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    body yapan furbolcularda var c.ronaldo örneği en iyi futbolcular arasında kendisi.Body yr tek taraflı bakmayın boy ıle bırlıkte baska hareketler ıle bır programı vardır.

evde alet olmadıgı ıcın sahılde veya parkta kosabılırsınız. orta tempoda kosmanızı tavsıye ederım hem cabuk yorulmazsınız uzun sure kosabılırsınız.

5. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Ben önermiyorum ve bence o fitness yapıyor, ben fitness öneriririm yine de sadece koşması ve kendi ağırlığıyla falan çalışması en iyisi olur değil mi?

6. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    c ronaldo body bouldıng calısıyor ve kondısyonda calısıyordur bızım gıbı salona gıdıp agırlık basıp oturmuyor ve 10 yasından berı spor yapıyor vucuttakı her kas onemlıdır bırbırını etkıler vucut bır butun oldugundan body yapmanın futbolcuya ne gıbı zararı olabılır kendı agırlıgıyla ne kadar calısıcak bır sure sonra vucut alısıcak ve hıcbır etkısını hissetmıycek

7. Otkakönmişkılıç

Otkakönmişkılıç Yeni Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Evde olmaz o iş.
    Strength,yani güç ve dayanıklılık çalışman lazım.
    Bench press,squat ve deadlift fazlasıyla yeterli olur.

8. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Güç ve dayanıklılık antremanları+cardio yeterlidir.

9. moment

moment Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    uzun tekrar yapmalısın kaslarda yorgunluk ve gevşeklik hissetmemek için ayrıca futbolcuların yaptığı atak hareketleri var adını tam bilmiyorum ama şöyle çarpraz koşuyorlar ya yan yan koşu o tür koşular yapmalısın düz koşu fazla işine yaramayabilir çünkü çok fazla dayanıklılık gerektirmez sonuçta koşucu değilsin futbolcusun atiklik lazım onun için sırt egzersizi felan yapman gerekiyor diye düşünüyorum...

10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş