Bu göbek niye?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve URA tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. URA

URA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

17 yaşındayım. Boyum da 1.90'ın biraz üstü (1.91 sanırım) Kilomsa (yarım saat önce ölçtüm) tam olarak 78.9 yani 79/80 kiloyum. Boy kilo oranımı şu yandaki reklamlardan baktım, normal 20/25 iken, benimki 21. Normal gözüküyor yani.

2 hafta kadardır mekik çekiyorum. Ondan önce de düzenli olarak cardio (not: cardio koşu bandında koşmaksa) yapıyordum.

Amacım bu forumdaki diğer arkadaşlar gibi sağlam bir vücut yapmak değil, elbette sarkmak da istemiyorum ama tek derdim göbeksiz, sağlıklı bir görüntü. Bir çok insan özellikle bu yaşta göbek sorunu yaşamaz ama nedense ben de göbek var.

Mekiği şöyle çekiyorum: Önce 10 mekik (mekik sehpasında ve ellerim göğsüme kavuşturarak) sonra 100 kalori koşu bandı, 20 mekik ve 100 kalori daha, 10 mekik, 100 kalori ve son olarak 10 mekik. Yani bir seferde çekmek zor geldiğinden bölerek çekiyorum (normal mekikten bayağı zor oluyor)

Beslenmemse pek iyi değil. İçki sigara veya coca cola ya da abur cubura pek meraklı değilim, sadece su ve belki bu kas işinden dolayı süt. Onun dışındaysa sabah akşam karpuzla geçiyor yemeğim..

Amacım 6 pack falan değil, sadece düz, sıkı bir karın. Ha bu arada enteresan ama göbek bölgesi dışında kaburgalarım sayılıyor, pek sağlıklı bir görüntü değil..

2. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    Ura, fotonu koyarsan bence daha sağlikli cevaplar gelir.

3. URA

URA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf koymaya gerek görmedim çünkü göbeği hafiften sarkmış birinden başka bir şey görmeyeceksiniz koysam da.. Zaten vücut geliştirme falan da çalışmadığımdan başka bir tarafın da incelenmesi gerekmiyor ki..

aydinaa bunu beğendi.
  4. aydinaa

aydinaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynı sorun bendede var. yürüyüş be mekik çekiyorum. faydası olmuyor.

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bonatschi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş