Bu Göğüslerle Ne Yapıcam ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Thisfrantic tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Thisfrantic

Thisfrantic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle merhaba forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.Adım batuhan Lise 3 sınıfı öğrencisiyim.Boyum 1.73 kilom ise 86.5.1 ay önce spora başladım ve 6 kilo verdim bunda 4 sene önce 96 kilodan 78 e düştüm ama tekrar 92 ye çıktım ve şuan güncel kilom 86.5.Benim şikayetim göğüslerim çok sarkıklar bildiğiniz afedersiniz 18 lik kız göğüsleri gibi yazları utancımdan denize giremez güzel kıyafetler giyemez oldum.Sürekli bol kıyafetleri giyiyorum.Fotoğrafları aşağıda atıcam bana beslenme ve spor programıolarak ne gibi önerileriniz olabilir dinlemek istiyorum.Çünkü yaza kadar olmasa bile kurtulmak istiyorum.Şimdiden herkese teşekkürler..İyi akşamlar..Ayrıca arkadaşlar gittiğmi salonda 3 haftalık bi güçlenme programı vardı isimlerini tam bilmiyorum hareketlerin ama göğüsleri ileri itme,butterfly,omuz makinesinin önüyle arkasıyla kaldırma,enseye yukardan bişey çekiyoduk,sonra kürek mi ne var o,göğüse yukarıdan elleri yakın tutup bişey indiriyoduk önkol için arkakol için 1 er hareket ve dumbell çevirme vardı.Şimdi bölgesel çalışıyorum hareketleri tam bilmiyorum ama göğüs programımda,bench press,düz sehbada dumbelları göğüs hizasına kadar yatırıp tepede birleştiriyorum,sonra yatay sehbada bar ı çenemin altına indiriyorum,aynı sehbada yine göğüs hizasına kadar dumbell ve tekrar tepede birleştirme ve pullover yapıyorum bu program benim için uygunmudur ?

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 4 Nisan 2014
  2. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    sana tavsiyem ortamın varsa bol koşu yapman yaglardan kurtulman ıkıncı olarak agırlıkları bos ver kendı agırlıgınla bol sınav ve benzerı hareketlere yönelmen bol dips yapman basarılar

Blonde bunu beğendi.
  3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Imkanin varsa salona yazıl. Kardio+diyetle yaģ yakmalisin. Salona gitmiceksen evde şınav çeşitleriyle bir program hazirla street workout tarzi caliş

4. kozan40

kozan40 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Kardes sende jinekomasti olabilir ilk once git bi hastaneye rontgen falan cektir goguslerden jinekomasti varsa spor kurtarmaz ilk bi onu ogren eğer yolsa jinekomasti hastaligin spor yaparak halledebilirsiz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blonde bunu beğendi.
  5. Thisfrantic

Thisfrantic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yakşalık 3 sene önce kiloma bağlı tansiyon la hastanede yatmıştım o sırada doktor bakmıştı ama bi sorun yok kilodan demişti fakat film falan çektirmeden ben bi gidiyim o zaman film çektirmeye

6. aseraser123

aseraser123 Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle mrb benimde böyle bi sıkıntım var 120 kılodan 80 indim ve hala memelerim sarkıyor soğul ortamda kas gibi oluyor içine kapanıyor sıcak ortamda büyüyüp sarkıyor 70 kiloya inmeye calısıyorum indigim halde bu durursa sanırım jinekomasti olabilir ameliyat şart

7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş