Bu göğüsleri nasıl toparlayabilirim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve FCengiz tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. FCengiz

FCengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  2. Oby_

Oby_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Birincisi göğüs yavas yavas ilerler ve antremanda dikkat edilmesi (siralamaya) cok onemlidir. Spor salonundaki hocan ile bu konuyu görüşüp programini ona gore yazdirabilirsin. Ozellikle press ve sıkıştırma haraketlerine ihtiyacin var gibi gozukuyor. Arti agira girmen. Yine de salondaki hocan isi biliyorsa 4 ayda iyi bir göğüs olur.. Sonucta malzeme var. Yagdan o şekilde olabiliyor. Yag oranini dusurmeye bak

LG G2 Cihazimdan Taptalk ile gönderildi.

3. FCengiz

FCengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ne yalan söylim o kadarda iyi değil bu işi yapıyo ama işletme olarak bu konu hakkında danıstım ve 4x6 lık bir program verdi olabildiğince ağır yapmaya calısıyorum bi yandanda diyet ekmeği ve şekeri kestim sizin önerdiğiniz program varmı?

4. Oby_

Oby_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sana kendi gogus programimi verebilirim ama olculer ayni olmadigi icin tam uygun olmayabilir. Ancak benden sana onemli bir tavsiye isi bilen ve baska sporlarla degil body alaninda uzman kisilerin salonlarini tercih etmendir. Uygulama asamasina gelirsek. Ekmegi kestim diyetteyim diyorsun ama diyeti nasil yapıyorsun uyku düzenin beslenmen nasil. Isin tempolumu yoksa oturarak mi çalışıyorsun. Programini paylasabilirsen bi bakayim. Arti 4*8 program da hepsimi ayni set ve tekrarda gidiyor. Cunku bu tarz programlar bana hep acemice gelmistir.

5. FCengiz

FCengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bench press 4x6 50 kilo
    bench press dumbell 4x6 20'şer kilolarla
    decline bench press 4x6 50 kilo
    decline bench press dumbell 15'er kilo
    kelebek 4x6 55 kilo
    birde kabloyla sıkıstırma yapıyorum 2 taraftan tutup aşşağıya doğru çekerek 25 er kiloya takarak 4x6 oda
    sabahları 1 yumurta 3-5 kayısı ve ceviz yiyiyorum öğlen arası okulda olduğum için yemekhaneye gidiyorum orda yiyorum ekmeksiz olarak aksamda aynı sekilde

6. Oby_

Oby_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Simdi bi dakka bu kilolari hocanmi yaziyor senn çalıştığın agirliklarmi anlamadim. Eger oyleyse gordugum en enteresan program.

Benim program sana agirl gelebilir.

Bench press 14-12-10-8
    Decline dumbell press 10-8-8-6
    Pec. Dec. Fly (polaris) 3x12
    Incline dumb. Press - 4x12
    Alternatif 3x12 pull over

Not:dedigim gibi program kisiye ozel yazilir. Ancak ben bu programdan oldukca verim aldim. Sende alt gogus hareketi hic yok. Toparlamak icin onemli bir unsur. Kilo konusu na gelince kilo secimi sende biter. Yani kaldirabildiginden biraz agiri en uygun gelir. Fazla zorlamak mantikli degildir. Gelisim olmaz aksine kaslara ters tepki verdirebilir. Haraketi baktinki yanlis yapiyorsun agirligi dusurmende fayda var. Haraketi dogru yapmak herzaman birinci sarttir.
    Set aralarinda dinlenmeyi de 30_45 saniye arasi tutmaya bak. Agira girecegin zaman da 60 saniyeye kadar cikabilirsin.

7. Oby_

Oby_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ha sunu da belirtiyim ben 2 bolgeli calisiyorum su anda eger sadece tek bolge çalışıyorsan program degisebilir. Ben Göğüs + bacak calisiyorum. Bacak demisken vucuda buyume hormonlarini bacaklar salgilar o yuzden bacak antrenmanlarini atlama.

8. FCengiz

FCengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben kendi kaldırdığım ağırlıkları yazdım hoca söylemedi bacak hic yapmadım desem yeridir dahada kalın olsun istemedim bacaklar göğüsle biceps calısıyorum program için tesekkürler deneyeceğim

9. Oby_

Oby_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kilolari dedigim gibi kaldirabildigininin biraz ustu en ideal. (zamanla guclendikce onlar az gelecek ve arttirma ihtiyaci duyarsin zaten) bacak calismani siddetle tavsiye ediyorum. Bacak calismak illaki kalinlastirmaz parçalı ve guzel bir goruntu olusturur. Arti bu isin kanadi sirti triceps i var. Sadece gogus ve kol ile olmaz bu is. Bunu da bilmen gerekir

10. FCengiz

FCengiz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    daha öncede jinekomasti için doktora gitmiştim ve hormon testi yaptırdım doktor birşey var demedi ama yinede acaba diyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Şubat 2014 ---
    baska önerileri olan yokmu beyler fikir alayım

Son düzenleme: 9 Şubat 2014
  11. afg01

afg01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Sizde jinekomasti var. Agirlik calisarak duzeltemezsiniz. Bende bu dertten muzdariptim ameliyat oldum kurtuldum. 7 aydir vg yapiyorum suan gayet memnunum halimden

12. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : Göğüsler fora | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Yukarıdaki linki inceleyiniz. Hala cevap bulamamışsanız bu başlık altında sorunuzu sorabilirsiniz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş