bu forumdaki profosyonellere güveniyorumm...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bocko tarafından 29 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bocko

bocko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb öncelikle şunu söyliyim başlığı gerçekten böyle düşündüğüm için bu şekilde yazdım kimse yalakalık fln sanmasın.ben yeni başladım bu spora 7-8 gün oldu ve benim derdim gittiğim salonla daha doğrusu antrenörlerle alakalı.yazıldığım salon buradaki en iyi salonlardan birisi ancak buradaki antrenörlerin(3 tane var)her biri benimle ilgili farklı şeyler söylüyor.birisi protein tozunu kullanma diyor dieri kullan diyor birisi antremandan hemen sonra kullan diyor diğeri antremandan 2 saat sora kullan diyor.birisi çok sağlam bi beslenme programı öneriyor diğeri başka birşey söylüyor fln filan.yani net bir öneri şuana kadar alamadım.(adamlarda haklı salak gibi peşin peşin verirsen 6 aylık parayı adam seninle neden ilgilensin almış parasını keyfine bakar..)benim buradaki ustalardan,bu işi hakkaten hakkıyla yapan bilgili arkadaşlardan istediğim şudur.lütfen bana bir beslenme ve antreman programı söyleyin.çünkü ben bu sporu gerçekten yapmak istiyorum.programları yazıcağınızı umarak kendimle ilgili bilgi veriyim...
    yaş=23
    kilo=74
    boy=180 cm
    şunu da ekliyim vücudumdaki hamlık sorununu atlattım artık ağırmıyor kaslarım antremanlardan sonra.amacım orantılı vücut(biraz göbek varda:p),biraz hacim(özellikle omuz ve kol,kollarım gerçekten çok ince 21 cmkafa_)ve güç kazanmak

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    senin sorunun sadece sana özel değil.yeni başlayanların hemen hepsinde aynı sorun var ve çözümüde ortak.site üzerinde küçük bir gezinti ile salonda 6 ayda tamamlayamayacağın bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsin.geriye dönük bilgileri okuman sana verilecek olan cevapları beklemenden daha hızlı sana dönecektir.

3. Quad Damage

Quad Damage Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Alternatif olarak ingilizcen varsa p2p programlarından body kitapları indirip okuyabilirsin

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    İlk 4-5 ay hiç bir destek kullanmana gerek yok forumda beslenme ve antrenman konusunda bilgilerde mevcut. Ayrıyeten sanırım kolunu sıkmadan ölçtün çünkü 21 cm çok küçük bir ölçü.

5. bocko

bocko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet sıkmadan 21 cm.ama biliyorumki yine çok küçük..neyse yılmadan devam edicez bakalım neolucak;)

6. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    suanda protein tizuna ihtiyacin yok yada destek almaya sadece beslenmene dikat et diyen arkadasin dedigini dikkate al suanki calismani senin beslenmen yeterince karsilar. birde protein tozu kulan diyen arkadasa deki nerden alabilirm ben sana ayarlarim derse bilki ticaretinde isin olayi anliyosun degilmi. bazi uyanik gecinen arkadaslar var malesef ileride zaten ihtiyac hisede bilirsin. suanda gerek yok

Sayfayı Paylaş