Bu enkaz vücudu nasıl forma sokabiliriz?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lümpen tarafından 28 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. lümpen

lümpen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar,
    vücut geliştirme sporuna daha önce 3-4 sefer başlayıp bıraktım,en uzun gitmişliğim 1 ay falandı.Ancak artık bırakmamak üzere başlamak istiyorum.
    Vücudum aşağıdaki resimlerde gördüğünüz üzere enkaz durumda.Minyon bir yapım var ,işin kötü yanı minyon olmama rağmen vücudum yağlı.
    Tecrübesi olan arkadaşlardan ricam nasıl bir yöntem izlemem gerek bu vücudu adam etmek için,bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

boyum;1.70
    kilom;79
    yaş;24

Ekli Dosyalar:

2. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Başlık yanlış yere açılmış. Cevap vermek gerekirse, önce yağ yakman lazım, evde çalışacaksan hiit çalışma şeklini kullanan p90x veya insanity gibi programları araştırmanı öneririm. Salonda çalışacaksan High Intensity Interval Training denen çalışma yöntemini araştırmanı öneriyorum. İyi günler.

Düzenleme: Göbekten anladığım kadarıyla da karın kasına da önem vermen gerekiyor.

3. ensklms

ensklms Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Koruma
    Yer:
    istanbul
    lümpen bundan 3 ay önce bende senin gibiydim sıkı cardio ve ağırlıkla işi götürürsün ama biraz sabırlı olman lazım bu spor evde yapılmıyor salona yazılman şart bence

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Selam , senin yapman gereken tek şey evine yakın güzel bir salon bul ve başla , antrenörün ne dediyse birebir yaparak devam et.Ve bunu üstte dediğin gibi bırakarak yapma , bu sporda 1 ayda değil zamanla gelişiyorsun 5. ayında göbek gidicek kasların belirginliği artıcak , 7. ayında belirginlik daha çok böyle böyle gelişiceksin.Önerim bu , üstteki üye p90x tarzı program önermiş onlar biraz daha zor olabilir senin için ama araştırıp uygulamaya çalışabilirsinde , HIIT(High Intensity Interval Training) dediği tekniği , cardio olarak uygulama gerçekten bu kadar yağlı bir vücutlu için yoğun bir program kalbin bu konuda fazla zorlanabilir.Daha 3 ay veya 6 ay sonra başlanabilicek bir çalışma stili senin için.

5. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    SiR_Arawn a bende katiliyorum hiit icin erken cunku kalp atislarini inanilmaz derecede yukselten bi antreman programi tamamlamakta bi ayri guc. ilk 2 ay kadar duzenli kardio ve diyet yapmani tavsiye ederim bununla ilgili herturlu bilgi forumda mevcut kolay gelsin :)

6. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    -6 aylık gelişimden önce üye fotoları bölümüne konu açmak yasaktır.
    -Başlıkta kullanıcı adı geçmesi mecburidir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş