Bu durumda ne yapmalı??

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve powerly tarafından 7 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. powerly

powerly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buraya yazılması doğrumu bilmiyorum ama yazacak bir yer bulamadım.ben 1.5 aydır kickbox antremanına gidiyorum ve kalan günlerde evde bazı kas geliştirici hareketleri yapıyorum(abimin yardımıyla)Sitede ergenlik döneminde ağır spor yapmak boy uzamasını durdurduğu gibi bişey yazıyor.Ben 16 yaşındayım ,boyum 161 kilom, 50.Boy uzamamın durmasını göze alamıyorum,çünkü kısayım zaten ama antremanıda bırakmayı istemiyorum.
    Ağır antremandaki ölçü nedir?Boy uzamasını destekleyecek bir spor veya antreman (olsa daha iyi) var mı? Alt yapı yapmak için hafif antreman nasıl olur?Eğer başka bir yerde cevabı yazıyorsa özür dilerim.Gerçekten bulamadım.(Kicbox antremanı haftada 3 gün,diğer üç günde dumble ile çalışıyorum kol ,karın ve bacak kasları geliştirme şeklinde)
    Yardımınızı rica ediyorum.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bayanmisin?

3. powerly

powerly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet
    yazamıyorum ki 100 sınırından

4. powerly

powerly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım yok mu :(

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    powerly bunu beğendi.
  6. güreşçi

güreşçi Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    powerly öncelkle seni tebrk edyrm. genç yaşına rağmen güzel bi sporla uğrşysn umarım başarılı olsn. şimdi bende güreş sporuyla profosyenel şeklde uğrşyrm. yani senin derdnden anlayn biri olark cevp vereblrm
    1. body buildng boy kısalmasına sebep olmaz aksine kaslar büyüdüğü için özellkle sırt kaslrdn kaynklanr bu olay boy uzayablr
    2. boy kısalma die bişey yoktr durması vardr bu da genlede halter ile uğrşan sporcularda olur yani çok ağır kilolarla yapılna squat koparma vs. hareketler yznden olablr
    3. sen zaten evde dambılaral çalşysn ve ağır çalşmadına göre boy durması falan olmaz. için rahat olsun ama yaşn daha genç kas için fazla dert etmene gerek yok kolarn backların güçlnsn biraz sporun için sana yetrli olur zaten tekniğinide antrmnlarda kapysn ii bi r dövüşçü olrsn ilerde. bi de 3 gün salonda 3 gün evde demssn 6 gün atremn bu yaşta sana çok gelblr bence 3 anrtemn en fazla 2 evde yap daha ii olur ve karb. protein ağırlılklı sıkı beslen. başarılar

powerly bunu beğendi.
  7. powerly

powerly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımlarınız için çok sağolun :) çok makbule geçti
    Boy uzaması araması yapmam yeterli olmazdı çünkü ben sadece onu sormadım,aynı zamanda alt yapı anremanı yazıyordu onu sordum.Kesin o da yazıyordur sitede ama ben bulamadım,üzgünm ikinci baskı için de özür dilerim birdaha yapmam.Yardım için tekrar sağolun.

8. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    boyun kisalmaz sonucta agar bacak hareketleri yapmiyorsun
    ve bence agarlik yerine lastik calismasi yapsan vucudun gorunumu ilerde cok cok daha iyi olur..saygilarimla

Sayfayı Paylaş