Bu diyet nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve İamacheater tarafından 2 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben fitness ı bıraktım. kilo alıp öyle devam etmek istiyorum çünkü bünye çok çabuk yakıyor yani spor hemen yakıyor aldıklarımı bu yüzden önce kilo alıp öyle gitmek istiyorum. şu günden itibaren hareket aktivitem şu olucak. ev okul - okul ev. evdeykende geceye kadar pc başında oturup sonra uyku. olmadı günde 3 öğün olarak şınav çekerim her neyse kendime şöyle bir diyet hazırladım. bilgili üstadlarım bu diyet ile ve bu hareket ile ne kadar kilo alabileceğimi,bu kiloların kollarıma bacaklarıma yayılıp yayılamayacağını eğer sadece göbek olacaksa evde nasıl bir çalışmayla bunu kollara filan yayabileceğimi söylerler ise çok makbule geçer. diyet bu:

Sabah 06:30= 2 adet haşlanmış yumurta + 2 kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir + 5-6 adet zeytin + şekerli çay veya süt + 3 dilim ekmek.

Öğlen 12:15= bolca krep,hamurişi,çörek tarzı yemek + peynir,zeytin + çay veya süt + 2 tabak salçalı makarna

Öğleden sonra 15:30= 2 tabak soslu makarna + kola/ayran + meyve

Ara öğün 15:40-19:00 arasında: Çerez meşrubat + kola/çikolatalı süt

Akşam 19:00= baklagil yemeği (pilav,bamya,mercimek) + bir kase çorba + yoğurt/cacık + 1 tabak makarna

Gece 23:00 = 2 tabak salçalı soslu makarna + içecek kola/ayran

Bunlar hergün kesin yiyeceklerim ek olarak çikolata tarzı şeylerde yiyeceğim.

Sayfayı Paylaş