Bu daracık Göğüsü ve Sırtı büyütmenin bir yolu var mı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve htrtvt tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün burayı fazlasıyla meşgul ettim, siz de sağolun yardımcı oldunuz ama son bir soru sorarak zihinsel açıdan kendimi toparlamayı ve motivasyonu tam olarak sağlamayı düşünüyorum.

Boyum 1.70, kilom 53. Yaş 21. 100 cm omuz ve 86 cm göğüs var. Şimdi kendime bakıyorum bu daracık göğüsü ve sırtı kaslarla doldursam dahi öyle çokta büyük bir görüntü elde edemeyecekmişim gibi geliyor. Bazı zayıflar vardır. 110 cm omzu vardır, 95 cm göğüsü vardır. İskelet yapıları gelişmiştir. Kas kütlesi inşa ederek iyi bir görünüme sahip olabilirler. Ben onlardan da zayıfım. İskelet yapım yeteri kadar gelişmemiş durumda. Yani kas inşa etsem dahi onların ilk başlardaki hallerine ancak ulaşabiliyorum. Adam zayıf haliyle 110 cm omuz 95 cm göğüse sahip ben kaslı halimle ancak o kadar olacağım. Yani hala çocuk gibi görüneceğim. Bu durum benim moralimi inanılmaz derecede bozuyor ve etkileniyorum. Kayda değer bir sonuç elde etsem de istediğim sonuç olmamasından korkuyorum.

Göğüs bu şekilde. İnceliği siz de farkedeceksiniz;

http://i.hizliresim.com/EQbN4v.jpg
    http://i.hizliresim.com/WW4a5E.jpg

http://j1305.hizliresim.com/19/p/n9l39.jpg Şu arkadaşın yapmış olduğu değişim -her ne kadar steroid vs kullansa da- benim umutları az da olsa yeşertiyor. Onun gibi olabilme ihtimalim var mı bilmiyorum.

Bu şartlar altında, bu ince iskelet yapısıyla hacim kazanıp oturaklı bir vücuda sahip olabilir miyim? Her gece kafamdaki soru işaretleriyle uyumaktan, motive olamamakran bıktım. Yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum. Olumlu olumsuz görüşlerinizi merak bekliyorum.

Son düzenleme: 15 Temmuz 2014
  2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Youtube'da biraz dolaşırsan senin gibi birçok insanın doğal yollardan 1-2 yıllık çalışma ile çok iyi sonuçlar elde ettiğini görebilirsin.

3. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Dolaştım dostum. Ama genetiğim beni çok korkutuyor.

4. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Denemeden bilemezsin. Güzel bir beslenme ve antrenman programı, yüksek motivasyon, sabır, disipline bakar.

5. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Başarısızlıktan çok korkuyorum. İstediğim sonucu elde edememek. Tüm enerjimi alıp götürüyor. Sıkıldım artık bu durumdan.

6. htrtvt

htrtvt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar konum güncel. Yardımcı olursanız sevinirim. Motivasyonu sağlamak istiyorum. birçok şey değişsin istiyorum. Yarın yepyeni bir gün yepyeni bir ben olsun istiyorum. artık kaybetmek değil kazanmak istiyorum. Kazanmam yetmez kaybetmelerini de görmek istiyorum.

7. Yigitiss

Yigitiss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Personal Trainer
    Tamam genetik önemli bir faktör fakat sen çalışmana ve beslenmene önem verirsen 9-24 ay içerisinde sonuç alırsın diye düşünüyorum.Sonuçta vücud adapte olmayı sever.

8. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaşların dediği gibi genetik başrolde oynar fakat şu anda vücudun böyle diye hiç veya az gelişecek diye bir durum söz konusu değil.. deneyip göreceksin. kilo aldığın zaman ölçülerin de artacaktır ve aynı zamanda sıkı bir antrenman ve diyet ile başarıya ulaşacağını umuyorum

Sayfayı Paylaş