Bu bir tembel denemesidir.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mb221190 tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mb221190

mb221190 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, formunuzu fazla didik didik edecek mecali kendimde bulamadım, kurallar hakkında da her forumun olması gerektiği gibi özenli bir bütünü koruma çabasındasınız dolayısıyla hem uğraşmayayım, hem de uğraştırmayayım diye buraya içimdekileri salıp gideyim dedim, bakan olursa ne ala.

Şimdi efendim ben 180 boyunda 155, hatta 160 da olabilir kilo bir adamım. Evet buraların görmeye alışık olmadığı rakamlar olsa gerek, fakat benim yaklaşık 7. sınıftan beri üç haneli rakamlarla husumetim olduğundan pek koymuyor. Yıllardır her insan gibi ben de kendi kafama göre diyet denedim, spor yaptım. Fakat kilolara da fazla takılmadım, en fazla kafasız veletlerin ayı öküz demesini duyardım o da bana koymazdı. Nedeni de şunlardı bu halimle bile arkadaşlarla 2 saat kadar basketbol oynayabiliyor olmam ve tahlillerde falan (çok detaylı değillerdi) kaliteli kan değerim v.s. çıkmış olmasıydı. Neyse uzatmayayım, yüksek lisansa başvuru için askerliği tecil ettirmem gerekiyordu, gittim bana "tecil sağlıklı adama yapılır, hastane hastane koşacaksın sen" dediler. Okumayı severim kabul ettim uğraştım istediklerini yaptım, 5 ay sonra bir daha gitmemi istediler bu sefer zahmet edip kilo farkına baktılar -74 falandı sanırım- "senden olmaz" diyerek çürüğü ağzımın ortasına gömdüler. Çürük almak umrumda değildi, gitmenin olmayacağı gibi. Askerde çekilecek çileye de hazırım, dışarıda çekilecek çileye de. Düşünce olarak savaş karşıtı olarak askerlik ile aram iyi değildir. Yine uzatıyorum hemen toparlayayım. 74'ü görünce bir afalladım ben. "Yıllar yılı baya birikmişim varmış aga" dedim. Öyle yine bir başladım okul dönüşlerimde eve yürüdüm -ki 12 kilometre eder kendisi salına salına 1.5 saatte yürüyordum- yine olmadı, asabım bozuldu. Hani bir toparlandım falan ama işte ödevdi, tembellikti yine başarısız olduk. Bir yaza daha memelerimlen, popomlan, göbeğimlen tam kadro hazırım.

Dedim ki bu adamlara ben bir bakayım geldim buraya. 7 gün konu açtırtmıyormuşsunuz, güzel dedim en azından anlık gazlı adamları eleme yolu, gaza gelenleri dindirme meselesi, ama ben 1 ay sonra geldim buraya yazıyorum. Efendim benim anlık hırslarım müthiştir, anime karakteri olsam dünyaları patlatırım o gazla. Fakat fark ettim ki durum Batman Begins'de anlatılanmış, zaten biliyordum da kabul etmek zaman aldı.

"The training is nothing! The will is everything! The will to act." diyordu Ra's abimiz. Haklı bende irade yok, rahatlık tavan yapmış v.s. Ve sonuç olarak sorumu soruyorum size, ben bir spor salonuna yazılmayı düşünüyorum ciddi ciddi. Fakat bu kadar anlatımdan gördüğünüz üzere biraz kafası basan bir adam olmasını isterim. Ciddi anlamda bu adam şu şekilde çalışır demesinin ardında bir mantık aramak isterim. Dolayısıyla gideceğim ve araştıracağım yerlerde "yetkiliye" yöneltilebilecek, doğru seçim konusunda en azından bana göz kırpacak sorular arıyorum. Ne sorarsam ve cevabı ne olursa başarılı bir başlangıç yapmış olurumun derdindeyim anlayacağınız.

Yine küçük bir istekle kapatıyorum, mümkün mertebe sonuç kısmına bağlı kalalım, soruma ağırlık vermeye çalışalım lütfen. Ha diğer kısımlarla muhabbet de ederim, boşuna buraya -umarım doğru bir hareket olmuştur- açmadım başlığı . :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş