Bu beslenme programıma en uygun multivitamin nedir?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve jimraynor tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Definisyon dönemimde vitamin ve mineral ihtiyacımı karşılayacak bir multivitamin arıyorum fakat bu konuda hiçbir bilgim yok. Dün bir supplement kitapcığında one-a-day isimli bir ürünü okudum fakat içeriğinde ki miligramlar vs. yeterli mi günlük ihtiyacımı karşılar mı bilemediğim için almadım. (Zaten mide ağrısı da yapıyormuş)

Definisyon dönemimde aşağıdaki gibi beslenmeyi planlıyorum. Yediklerimin içerisinde vitamin ve mineral olarak ne var hiçbir bilgim yok. Sadece karb.protein ve yağ değerlerini biliyorum. Aşağıdaki beslenmeme göre uygun bir multivitamin tavsiye edebilecek bir arkadaşımız var mı? Teşekkürler.

2. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Piyasadaki tüm multivitaminleri kullandım diyebilirim. One A Day en etkilisidir ama mide ağrısı yaptığı olur. Kahvaltıda bir çay kaşığı zeytinyağı ile almak bu noktada işe yarıyabiliyor. Ayrıca definasyon döneminde günde 600 ml üzüm suyu tüketmen bana çok mantıklı gelmiyor, basit karbohidrat alımını minumumda tutman iyi olur. İyi çalışmalar...

jimraynor bunu beğendi.
  3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    en iyisi dersen bence animal pak. ondan sonra da pharmaton gelir.
    pesinden gnc nin degisik urunleri vardi ama antipatim oldugu icin hic denemedim.

one a day benzinliklerde satiliyor yurt disinda.

jimraynor bunu beğendi.
  4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    İkisini de tamamen kesersem kas kaybım artmaz mı? Öneriniz nedir 150 150 olmak üzere kalkınca ve antrenmandan sonra mı yoksa tamamen 0 üzüm suyu mu?

En etkili One-a-day demenizin nedeni kullanım tecrübeniz mi yoksa içerisindeki miktarlar mı? Tek one-a-dayi kullanmam vitamin ve mineral ihtiyacımı karşılar mı yoksa ek olarak vitamin için meyve yemeli miyim? One-a-day ile aldığım minerallerin üzerine bir de çok et yiyince mineral fazlalığı oluşur mu oluşursa ne gibi sonuçlar doğar.

5. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    "Piyasadaki tüm multivitaminleri kullandım diyebilirim. One A Day en etkilisidir ama mide ağrısı yaptığı olur." demiştim. Yani lafımdan anlaşılacağı üzere kullandığım bir şeyi öneriyorum. Zaten kullanmadığım şeyi önermem. Hatta detaylıca bir konuda karşılaştırmalar yaptığımı hatırlıyor gibiyim. Forumda aratılırsa belki bulunabilinir. Bu arada Sports olanını alma, dayanıklılık sporlarıyla uğraşanlar içindir, aksi taktirde burun kanamaları görmen mümkündür Alırsan Men's olanını al.

İhtiyacın olan karbohidratı ise komples karbohidratlardan almaya çalış. Basit karbohidrattan azaltacağın boşluğu o şekilde doldurabilirsin.

Sayfayı Paylaş