Bu beslenme şekli ile bu 112 cm bel nasıl oluyor ki?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve simple tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yani böyle birşey nasıl olabilir anlaşılır gibi değil. Ben kendimi bildim bileli böyle beslenirim ama bu 112 cm bel nasıl oldu bunu anlayamıyorum. Sabahları en fazla 2 dilim tam buğday ekmeği ve toplamda bir avuç kadar peynir zeytin bazen kaymak, bal veya harnup pekmezi artık sofrada kahvaltılık ne varsa. Öğle yemeğimde yarım ekmek arası döner veya ekmek arası yenebilecek herhangi birşey yanında ayran. Akşam yemeğinde 1 tabak ev yemekleri (kabak yemeği, patlıcan vs..) bir tabak pilav (bulgur veya pirinç) cacık, yoğurt vs..

Yukarı yazmadığım arasıra kola ve çikolata tüketimim vardı son 1 - 2 aydır bunları bıraktım.

Az önce kalori hesabı yapayım dedim 1500 kalori falan çıkıyor bu beslenme şekli. Ben şimdi ne yapayım kilo vermek için? Hiç mi yemek yemeyeyim?

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yine ayni sey ne boy var ne kilo var nede aktivite var bel 112 olmus neden diye soruluyor bizde müneccimizya kristal küremize bakip sölicez.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 02:54 ----------

beslenme ve ağırlık programın var mı? yoksa oluştur varsa paylaş. Kilon boyun ölçülerin ne bilmiyorsan ölç. Biliyorsan paylaş. Hedefin amacın ne? Yoksa oluştur. Varsa paylaş.

3. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    spor öncesi beslenmeyi ilk mesajda yazmıştım.

boy: 1.81
    kilo: 85.5
    kol: 33
    Göğüs 104
    Omuz: 110
    bel: 112

1 aydır çalışıyorum. Haftada 2 gün tüm kas gruplarını aynı gün çalışacak şekilde. Kalan günler basketbol, kürek ve kum torbası antremanı her gün için birini yapıyorum. Ağırlık antremanımdan önce ve sonra protein ağırlıklı besleniyorum. Antreman öncesi aldığım L carnitine haricinde gıda takviyesi kullanmıyorum. 2 ay önce 97 kiloydum kilo verdim ama belde incelme olmadı. Hedefim beli incelterek kas kütlemi arttırmak.

Ek olarak faydası olacaksa spor öncesi karaciğer enzimlerimden alt ve ast yüksek çıkmıştı. Şimdi bunu ölçtürmedim.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2013
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Dogru ölctügünden eminmisin?bu boy ve kiloyla bu bel ölcüsü orantisiz geldi.1500 kalori aldiginida sanmiyorum,mutlaka atladigin biseyler var ki 1500 kalori senin icin cok az.arada yediigin cerez atistirmalar bisküvi gofret ne bilim yani.1500 kaloriyle acliktan sürünüyor felan olman lazim,ayrica yukarda yazdigin seylerin tam ölcüsü nekadardir bilmiyorum am hepsi kalori bombasi.

simple bunu beğendi.
  5. simple

simple Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sen benim tipimi görsen gülersin zaten. Heryer ince bir gram yağ yok ortada bir göbek var kocaman sanki birazdan doğum yapacak hamile gibi. Burada atladığım kefir unuttum onu yazmayı. Hergün 1lt kefir içiyorum hemen hemen. Kalori hesabınada işaretlemeyi unuttum. O da 600 kalori yapıyor yani toplamda 2100 kalori oluyor. Abur cubur 2 aydır ağzıma sürmüyorum. Basit şekerden uzak duruyorum. Kalori hesaplama sitesi vardı oradan hesapladım 1500 kalori çıktı o yüzden şaşırdım hiç mi yemeyeyim diye düşündüm ondan sordum burada. Bana çevremdekilerde diyor sen hiç yemek yemiyorsun bu göbek nasıl oluyor diye. Bir hastalık falan var herhalde o zaman. Çünkü bel çevrem haricinde her yer ince.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2013
  6. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Endomorf olabilirsin şekeri kes kaloriyi düşür proteini arttır ve spor yap gerisini zamana bırak

simple bunu beğendi.
  7. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş