bu barlar en fazla kaç kilo kaldırır..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Calavera tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Calavera

Calavera Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar...2 aylık salon dan sonra vg olayını eve taşımaya karar verdim zira 2 kişi gittiğimiz den dolayı maddi külfet ve salonun uzak bi yerde olması sebebiyle bu kararı almak zorunda kaldım...

http://goo.gl/K10QJ

soruma gelicek olursak eve şu bardan almayı planlıyorum ama dayanıklılığı konusunda şüphelerim var salonda kullandığım bar olimpik di 20 kilo geliyordu...bu bar ise 10 kilo..yani ilerde bi 70 - 100 kilo arası plaka taksam sıkıntı çıkarırmı..siz en fazla ne kadar ağırlık taktınız mesela..bench_O

2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bizim salonda da içi dolu krom barlar var.olimpik bar yok.eski antrenörüm 200 kilo bench_O yapıyordu onla :D

Ekli Dosyalar:

3. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    100 kiloda hiç bir sıkıntı çıkarcağını sanmam.max kaç kiloda kırılır ama onu bilemem. ben size tavsiye üreticisi arayıp sormanız. çünkü onlar gerekli testleri yapıyorlardır.

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Daha önce çalıştığım salonda bir kaç kez bar patlatan olmuş. Sanırım squatta ama kilo olarak bir bilgim yok. Bahsettiğim adamların müsabık sporcular olduğunu düşündüğümüzde, bizi her türlü idare eder elimizdekiler.

5. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    geneli 250 lbs yani yaklaşık 120 kg kapasiteli , daha üzeri kullanımlardada sıkıntı çıkmayabilir

Sayfayı Paylaş