Bu ayki supplement kürüm

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mudkicker tarafından 16 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ay normalde kullandığım supplementlerin dışına çıkarak bazı supplementleri değiştirdim. Uzun süredir denemek isteyip deneyemediklerimi koydum. Şuanki görüntü böyle. 30 gün içinde bitmiş olacak hepsi..

2. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    supplementlar saglam 8) bu supplementlarin hepsini 1 ay suresince duzenli olarak kullanabiliyor musun? Mesela ben haftanın 7 günü düzenli alamıyorum bazı gunler oluyor sadece glutamine+whey pro. aldıgım oluyor.. :?

3. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    bazı günler miğdem bulanıyor artık. bi gün ara vermiyorum... Hiçbişey almıyorum. Pizza filan yiyorum. Ama onun dışında zaten günde 200 gram whey aliyorum enaz. Tabi kürde bu... Senede 6 ay filan bu şekilde..

4. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    pizza krizi sende de war demekki :roll:

5. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    mudkicker bi kac soru sormak istiyorum :)

Twinlap Fuel aminodan memnunmusun ? Likit aminolari tadi genelde aci igrenc olur :) nasil kullaniyorsun.Bende twinlap fuel amino almayi dusunuyorum.

Bu arada kombinen super.. !!

6. Rogueknight

Rogueknight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İstatistik Uzmanı
    Yer:
    Ankara
    Hayırlı olsun öncelikle ürünlerin :) Merak ettim bu aykı maliyeti sana ne kadar bu ek beslenme ürünlerinin ? Yani 1 aylık maliyet.

7. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    1000 liradan fazla sadece supplement maliyeti... Bi o kadarda tavuğa balığa gidiyor.
    Ayrıca bu ürünleri ucuz alıyorum ben. Ucuz alamazsanız zaten bi servet demek.

Twinlab Aminofuel kullandığım en iyi amino şuana kadar. Kesinlikle tavsiye ederim. Tadı acı evet ama tabletlere göre çok kolay oluyor.. Sonuçta 30 tablet amino çiğnemek nerde 4-5 kaşık likit içmek nerde... Ben bu ürünü sadece antreman sonrası kullanıyorum.. Antreman öncesi ve diğer zamanlar SciFit 'in aminosunu kullaniyorum. 5000 mg her kaşıkta. Ve tadı çok iyi.. en ufak bi acılık dahi yok.

Bu ay değişiklik yaptiğim ürünler;
    Optimum Whey. Hiç denememiştim. Onu deniyorum şuanda.
    Blitz Cycle. Çok pahalı bi ürün. İşe yaramazsa üzüleceğim cidden.
    World Wide Whey - 2. izole protein olarak eskiden CFM kullaniyordum. Ama bu üründe iyi gibi..
    Bulgarian Tribulus - Now Sport ürünlerini seviyorum. Bakalim bu ürünüde ilk defa deniyorum.

8. Rogueknight

Rogueknight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İstatistik Uzmanı
    Yer:
    Ankara
    Türkiye'deki kişi başına düşen milli geliri düşündüğümüz zaman gerçekten çok yüksek bir rakam 8)

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    1000 YTL. derken aylık maaliyeti kastetmedin sanırım Mudkicker, supplemente ne harcıyorsun bilemem ama 1000 ytl. ete balığa gitmez orası kesin, dilerim 2 aylık maliyettir, cok ucuza supplement alıyorsan 1000 ytl. korkunç bir rakam, hadi aylık olmadığını söyle bize :)
    Tabii Nişantaşından supplement alındığı takdirde 1000 ytl. olabilir :shock:

10. androm

androm Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Paris
    mudkicker,

tum bu urunleri gun icerisinde hangi aralikla ve hangi dozda aliyorsun ? tum bu kombinasyonlar ile neyi amacliyorsun ? gordugum kadariyla birkac cesit whey var, niye ?? yani merak ettigim sey gercekten bilincli bir kombine mi yaptin yoksa deneyim goreyim amacli bir kur mu ??

Bence ideal supplement kuru (ozellikle hacim icin) asagidaki gibi olmali. Yorumlar veya eklemeler olursa super olur.

- whey, glutamin, creatin ethyl ester veya muscletech celltech, bcaa
    - casein protein tozu gece icin
    - animal pak
    - AOL
    - muscletech nanox9 (nitric oxide)
    - bulgarian tribulus veya benzeri testesterone booster
    - saglem beslenme ve uyku.....

11. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ortaya karışık olmuş vallahi maşallah =)
    Bende anlayamadım birsürü whey olayını..

12. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    bi ton whey protein var orada bir tane neye yetmiyor ki . önceden mi stokladın acaba . yoksa neden birden fazla whey aldın ciddi olarak merak ediyorum

13. firebird

firebird Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    0
    abi sen ne iş yapıyosun ? aylık gelirin ne kadarda 500-600 ytl lik supplamenti 1 ayda içiyosun , benim kendi işyerim olmasına rağmen kazandığım parayı aminoya falan vermek dokunuyo yaw , benmi cimriyim sizmi zenginsiniz anlamadım gitti :)

14. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret

buda benımkı :D
    Dar butcelıye supplament..

15. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    @Karasan: 1000 YTL tavuğa balığa gitmiyor haklısın.. 350 - 400 YTL civarı en fazla..

Bu supplementlerin ortalama değerini bilmiyorum açıkcası. Bazıları türkiyede bulunmayan ürünler. Ayrıca burda gözükmeyenler var mesela... sağ alt köşede Protein barlardan 1 kutu koydum. Ayda 5-6 kutu kadar tüketiyorum o protein barlardan. Yine Blitz Cycle 1 kutu zaten 15 gün kadar gidiyor. 1 ayda 2 tane kullaniyorsun mecburen (istanbulda bazı salonlarda 1 kutusunun ortalama fiyati 200 YTL) Tam hesaplamamış olsamda 1000 liradan aşağıya mal olmuyor bana.

Wheylere gelince ben whey konusunda oldukça titizim..
    Farklı wheyler kullanmamın nedeni hepsi farklı amaca hitap etmesi. (World Wide Whey hariç. Onu denemek için aldım)

Mesela "bana göre" idman sonrası kullanabileceğiniz en iyi whey isocool dur.. Hızlı asimile edilmesinden dolayı vücutta emilmiş toplam protein bir anda artar... Ama yine bi anda düşeceği için gece için uygun değildir. Bu yüzden Akşam geç saatlerde Twinlab PM Whey kullaniyorum. İdman sonraları Isocool.. Yeterince beslenemediğim günlerde Supreme Whey kullaniyorum açığı kapatmak için vs. vs..

Sayfayı Paylaş