Bu aralar bayagı bi bozdum beyler yardım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve qokhaninci tarafından 9 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    ya artık haftada 3 gün yapıyorum sporu önceden 4 5 gündü zaten diyeceksiniz ideal ama onu geçin beslenmem + günlük aktivitelerim de bozuldu
    mesela abur cubur yemeye başladım masa başı bir işte çalıştıgım için sabahtan aksama kadar oturuyorum bu bana çok sıkıntı oluyor sanki kilo alacakmışım gibi hissediyorum
    öglenleri tavuk döner yiyorum önceden onun ekmegini kadar ekmek bile 1 günde yemezdim şimdi daha fazla yiyorum sanki olan kaslarımda yaglanıp gidicek gibi hissediyorum ya napmalıyım beyler

2. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Stres,can sıkıntısı,depresyon gibi sebeplerden dolayı yemek yiyorsan hemen kes abur cuburu kısa vadede belki işe yararlar ama uzun vadede daha çok batarsın.Onun yerine oyalancak başka birşey bul,masabaşı işte çalıştığına göre ne bileyim abur cubur yiyeceğine meyve çayı iç,sakız çiğne,başka şeylerle oyalan işine odaklan.Spor strese karşı iyi bir ilaçtır.Tabi kaybettiğin tuz-mineralleri ihmal etmemek gerek.

Hem zaten yaz geldi bu sıcakta o kadar ağır şeyler yemek istemez çoğunun canı.Hafif şeylere yönel yani salata,meyve-sebze gibi.Bol bol da su iç.

Bu arada daha bu perşembe günü finallerim bitti ve final haftası stresinden + çalışmasından dolayı ben de iyice bozmuştum diyeti.Neyse dünden başladım eski beslenmeme ve antrenmanıma.

qokhaninci bunu beğendi.
  3. qokhaninci

qokhaninci Yeni Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    ya okul bitti ya hayat tamamen degişti ondan olabilir belki stres yapmışımdır + uyanma yatma saatlerimde degişti ondan da olabilir
    inş düzelirim şuan bile canım birşeyler istiyor

Sayfayı Paylaş