Bu aletlerle neler yapabilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve StryKer tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. StryKer

StryKer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba dostlar...

Ben evde vucüt geliştirmek istiyorum. Bunun içinse bazı spor aletleri aldım.
    Bu aletlerleri sizlere saymak ve bunlarla çalışarak maximum seviyede verim alabileceğim bi program önermenizi istiyorum.

1. Mekik Sehpası (3 aşamalı eğimli) aynı zamanda ağırlık sehpası olarakta kulanabilirim.

2. Uzun halter çubuğu ve 2 adet dumbull ve bilimum ağırlıkları

3. Twister.

4. Atlama ipi

Elimdekiler bunlar. başka alet öneriniz olursa onlarıda yazarsanır sevinirim. Örneğin şu kapı üstü barfiks çekme aparatını almayı düşünüyorum.

Şimdi bu aletlere evde yapabileceğim spor programı önerirseniz çok memmun olurum. Asıl amacım omuzlarım düşük bunları düzeltmek ama biliyorum tm vücudu çalışmam gerekli bu yüzden siz ustalara danışmak istedim. bana haftalık-aylık artık siz ne derseniz bunlarla evde çalışacağım program yazarsanız çok memnun olurum.

Boy:185
    Kilo:82

Şimdiden teşekkürler....

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Aralık 2012
  2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    atlama ipi ile isinma yapabilirsin, HIIT uygulayabilirsin.Mekik sehpasinda eger uygunsa dumbell press ve fly hareketleri uygulanabilinir. Ayrica triceps icin skull crusher ,gogus icin dumbell pullover ve daha bir cok hareket uygulanabilir.
    Bar ile military press, barbell curl, sirt icin row ve deadlift ayrica Lunges uyguluyabilirsin. En azindna Flexor'un hazirladigi; cok degerli buldugum evde dumbell ile fitness proramina bakabilirsin.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

Kisaca evini agirlik salonuna cevirebilirsin.

Twister icin bir yorum yapamayacagim.

3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    kapı barfıksını mutlaka almanızı onerırım

4. StryKer

StryKer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama istediğim cevabı alamadım. Bana gün gün bu aletlere yapacağım program lazım. @serdar2 nin verdiği link sadece dumbull hareketleri gösteriyor. Bana bütün bi program lazım. Içinde halter mekik çakı twister dumbull şınav barfix hepsinden olsun istiyorum :)

5. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    araştır forumu bulursun bir sürü konu var bunlar hakkında......

6. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    bencede hemen bir kapı barfiksi al fiyatları uygun 3 hafta once hb den 20 tl ye almıştım mekik ne şınav içinde kullanılabiliyor

Sayfayı Paylaş