Bu Aletlerle Evde Çalışma Tavsiyelerine ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NkReal tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NkReal

NkReal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar merhaba. forumları dolaştım. sizlere sormadan önce daha önceki mesajlarda cevaplar aradım. Fakat celişkili tavsiyeler gördüm ve baslık açmaya karar verdim. maksadım kilo almak hacim kazanmak ve giydiğim gömleğin tshirt in üzerime yakısması idi. 2 ay kadar salonda çalıştım antramanla birlik karbonhidrat ve protein tozu kullandım. fakat hem iş hem okul dolayısı ile salonu bırakmak zorunda kaldım. bende eve 4 açılı agırlık sehpası 50 kg plaka 180 cm bar, 2x5 dambıl ve 2x10 dambıl. 120 cm Z bar ve 3 acılı mekik sehpası aldım. disiplinsiz ve gerekli beslenme tam olmadan 6 aydır evde hamlamak soğumamak haftada 1 kez adına calıstım.( bu aletlerle mümkün olan gögüs omuz önkol arka kol) bugünlerde disipli antraman ve düzenli besleyme ile ( takviye gıdalar dahil ) evde sıkı calısma programına baslamak istiyorum. artık tek amacım kilo almak değil. spor yapmayı sevmeye basladım ve cok iri olmasamda kaslı bi vücuda sahip olmak istiyorum.

ALETLER: 4 acılı agırlık sehpası- 3 acılı mekik sehpası- 180 cm bar -50 kg plakalar 120 cm Z bar- 2x5 dambıl 2x10 dambıl
    boy 182 kilo 69 yas 32

ustalardan yardım istiyorum. bu sartlarda ve bu aletlerle evde bana nasıl bir program önerebilirsiniz. beslenme tavsiyesinde de bulunursanız sevinirim. Tesekkür ederim. herkese kolay gelsin

2. NkReal

NkReal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yardım lütfen

3. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları: