Bu adam ne yapmis kendine ?

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve REvOLvertr tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. REvOLvertr

REvOLvertr Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Gezinirken denkgeldim,
    konu varsa ya da ben yanlis yere koyduysam affola..

https://www.facebook.com/video/video.php?v=102688286424549&ref=mf

Bu adam kendine nasil yapabilmis bunu ?
    Neyden kaynaklaniyor ?
    Sanki güzel bir sey yapmis gibi bir tavri var bir de..
    Bir arkadasima sordum, Soya proteini diye bir seyden bahsetti ve bu arkadasin bu isi birakmasi halinde üst taraflarin tamamen karin bölgesine kayacagini söyledi, dogru mudur ?
    kolay gelsin..

2. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    synthol kullanmış forumda vardı sanırım önceden bir konu araştır istersen videodan çok yorumlar komik :) herkes bir şey sallamış hehe :=)

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    yok üst taraflar karına kaymaz ama bacaklarıyla kolları yer değiştirebilir. o arkadaşın kimmiş çok merak ettim be bu spora yıllarını verdiğine eminim:D nasıl bir milletiz hep şaşırtıyorlar beni:D o kadar masum soya proteinini bile synthol yaptılar ya gece gece iyi geldi. demek bu eleman bide whey kullansaymış neler olurmuş düşünmek bile istemiyorum.

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
    jimraynor, Dr.Science ve usd61 bunu beğendi.
  4. ernesto

ernesto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hakikaten kaş yapayım derken göz çıkarmak deyimi ancak bukadar güzel bir örnekle açıklanabilir.Ama galiba arkadaş bunun farkında değil gayet mutlu :)

5. JaM

JaM Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bursa
    videonun altındaki yorumları okuyun, onlar esaslı :D

6. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Harbıden gece gece yorumlara koptum video altındaki. İğrenç vucuddd =)

7. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada olayın temasına inersek,böyle bi vucudun olsada olmasada,En kral vucudcu olsan,böyle bir videoyu nıye çekersinki? nedir yani dimi. komplex yapmış kendine hareketlerinden belli rus galiba kamil. =)

8. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    video değil de yapılan yorumlar cahillik ötesi. Adamın vücudu estetik acısından eksi degerlerde olsa bile, her vücudun bu yargılarla degerlendirilmesine alışsakta, bu biraz üzücü. Bazen spor salonundan tişörtle cıktıgımda etrafımdakilerin 'igneli bu cocuk' laflarını artık garipseyemiyorum, bazen suratlarını dagıtmak istesemde, hepsinin hakkından gelmek bana düşmeyecegi için, sadece susuyorum artık. Ne denilebilir ki, ne yapılabilir ki bu millete?. Ben artık dalga geciyorum insanlarla, hiçbirşey yemiyorum diyorum sadece antrenman yapıyorum diyorum. Bakalım zannettikleri gibi miymiş?. Yaşasınlar, ögrensinler ve biraz acı ceksinler, ondan sonra da işin iç yuzunu anlamaya başlasınlar.

sultanmehmed, glorious1907, pastnova ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Videodaki adamın synthol kullandığı çok bariz ve kendine inanılmaz derecede güvendiği de bir gerçek:)
    Video'nun altındaki yorumların hepsini okudum. Merak ediyorum, acaba hangi konuda insanlar bilmedikleri halde bu kadar profesör edasıyla atıp tutabiliyor?
    Gittiğim her yerde inanılmaz önyargılarla karşılaşıyorum. Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bu spora karşı bir önyargı olduğunu görüyorum. Tabi her ülkeyi gezip görmedim ancak gördüğüm tüm yabancılarda bu tarz bir düşünce hakim. Bu nasıl bir önyargılar silsilesidir ki bu spordan bihaber olan insanların birçoğu erkekliğimizi kaybettiğimizi, yakında böbrek karaciğer ne varsa iflas edeceğini, göründüğümüz kadar güçlü olmadığımızı vs düşünüyor? Nereye gitsem aynı olay. Bu önyargı o kadar ileri gidiyor ki doktorlardan bile akılalmaz cümleler duyuyorum/okuyorum/izliyorum.
    Bir doktor çok bilmiş edasıyla kas yapabilmek için proteine ihtiyacımız olduğunu ve bunu da sağlamak için kilolarca et tüketmemiz gerektiğini ancak vg ile ilgilenenlerin bunların yerine protein tozları kullandığından bahsediyordu.
    Kilolarca etten 3 - 5 kilo civarı bir rakam anlarız insanoğlu için. Tavuk göğsü olduğunu düşünürsek ve ortalama %70 emilimi hesaba katarsak sadece 3 kilo etten 630 gram protein alacağız ve doktor bunu protein tozlarıyla karşıladığımızı iddaa ediyor. Bunları söyleyen doktorsa bilinçsiz insanların "sen kofsun dimi, biraz da beynini çalıştır oğlum eehehehe" gibi yorumlar çok normal kaçıyor.

Carnitine ve zigbog bunu beğendi.
  10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle konular ortaya çıkınca insanların VG ile ilgili kıskançlıkları da su yüzüne çıkıyor. Hemen "kas var ama güç yok, bodyciler böyle kof zaten, et kafalar" geyikleri havada uçuşuyor. Genellemenin dibine vuruluyor. Sebebi de çok basit. Çünkü çok az kişinin mabad nahiyesi hakkıyla vücut geliştirme yapmayı yiyecek seviyede. Bizim yaptığımız antremanları yapamayacak, fedakarlıkta bulunamayacak ve bulunana da saygı duyamayacak adam, bunları görünce, "bunlar hep böyle, ilaçla şişiriyorlar zaten" muhabbetine de girişir, ikinci paketi açarken.

sultanmehmed, ihsanerol, pastnova ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  11. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    Videodaki yorumlar nedir öyle ya? Bu kadar mı cahil olunur?
    Adamın biri bende kas yok ama tutsam 150 kg kaldırırm hemde kuşum sağlam gibi saçma salak bi yorum yapmış.Gülsem mi ağlasam mı karar veremedim :lol:

12. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  13. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    sadece yorumları okuyarak gülme krizi geçirdim puhaha

14. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    kadin gögüsü gibi duruyor cok igrenc.. synthol kadar igrenc birsey yok nasil vurabiliyorlar bunu anlamakta güclük cekiyorum

15. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Gerçektende bu konuları her gun duyuyorum salonda. Herkez steroidsiz olmayacagını dusunuyor. Birde buna iğneyi vurunca şişiyorsun muhabbeti ekleniyor.

Ancak burada salonda calisan hocalarin cok buyuk suçu var. İstisnai hocalar steroid yapilmasini bırakın bunu teklif eden 3-5 aylik sporcuyu önce bir güzel bilgilendiriyor hala israr ederse salondan atiyor.

Ben buna şahit oldum ama bunlar istisna.

O yuzden hocalarimiza cok buyuk iş düştüğü kanısındayım.

Hiç bir salonda steroidlerle ilgili bir uyarıya rastlamak mumkun değil.

Salon sahibi bir belge yaptirsa steroidin zararlarini anlatan bir çok insan salonda bilgili olucak zaten.

6-7 salona gittim ama ne bir levhaya rastladim ne bir uyari dökümanına.

Övgüyü ve saygıyı hak eden sporcularin basit ve işe yaramaz insanlar tarafından aşşağılanmasida beni cok üzüyor.

Her zamn her sekilde böyle adamlarla mücadele edeceğim bu sporu cok seviyorum cunku.

mr.mike, Body06, mertbaran4717 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    :) akıllı bizi bulmaz deli ... ayrılmaz

17. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    dikkat edersen kullanan insanlar pek de normal değiller, genelde kafadan kontak insanların başvurduğu olay

18. YSF-JOSEPH

YSF-JOSEPH Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    hehe :D işte bunda haklısın :D

19. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yorumlara güldüm ve şunu istedim okurken o yorum yapanların hepsinin ağzını burnunu dağıtmak insan oğlu ne kadar cahil aciz bir yaratık , o adamı karşılarında görseler kötülemeyi bırakın yorum dahi yapamazlar , klavye erkeği cok yorumlar zaten berbat türk insanı nereye gidiyor... (

20. IGO

IGO Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Allah şifa versin :)

Sayfayı Paylaş