bu 60 days extreme workout hakkında bılgısı olan varmı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 24 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    aslında ben almayı dusundugum bır extreme workout dvdlerı var . yalnız sıze danısmak ıstıyorum bunu almadanda videoları olan 60 gun yada 100 gun before after yapabılcek onların deyımıyle ^beach body^ yapabılcek bır programınız varmı. 8 aydır vg ile ugrasıyorum ayrıca besyo ve polis meslek yuksek okullarına hazırlanıyorum yas 22 boy 1.98 yarı prof basketbolcuyum. boks gures dalında madalyalarım var. Kendı fıtness salonumu acmayı dusunuyorum 4 yıla kadar. steriod kullanmadım. kullanmayıda dusunmuyorum belkı winstrol olabılır. Bılgılı arkadaslar yardımcı olabılırlerse sevınırım yoksa bende geleneksel ama yavas sonuc veren uzun yontemlerı denemek zorunda kalacagım. saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:03 ----------

arkadaslar 12 week transformation hareketlerını buldum. ben 12 hafta denıyecegım duzenlı beslenerek . before after fotolarını koyarım eger memnun olursanız sızınle bunu paylaşabılırım 10dolar ödedım program ıcın . ıyı forumlar .

Son düzenleme: 24 Ocak 2013
  2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    p90x i tavsiye ederim.

Kocyumurtası bunu beğendi.
  3. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    bu p90x ı parasız nasıl elde edebılırım ?

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Torrentten indirmiştim ben ama nette 2 saat aramıştım. p90x download linki elinde olan arkadaşlar olabilir forumda yoksada nette arayıp bulabilirsiniz yanlış hatırlamıyorsam 12 videodan oluşuyordu.

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    bende pluslarıyla beraber 17 videoluk p90x mevcut.pm atmanız halinde torrent linkini verebilirim.4gb totalde.

Sayfayı Paylaş