Bu Şekilde Protein Kullanmam Dogrumu...!! Hocalarımdan Yardım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ozan3535 tarafından 28 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ozan3535

ozan3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Ben 17 Yasındayım 174.Cm ve 85 Kg yim 94 Kg Den Düstüm Bu Kiloya Ama Hala Fazla Denilcek Kadar Yağım Var Bu Durumda Weider Protein Ve Amino Asit Kullanmam Doğrumu. Kullanırsam Eyer Yağların Altına Kasmı Yapmıs Olurum, Yoksa Yağları Kasa Çevirebilrmiyim.? Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşşekürler. (Sitede Yeniyim Yanlış Bisey Yazdıysam Özür Dilerim.) Saygılarrr.:eek:

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Yağları kasa dönüştürmek diye bir şey yoktur . bunları kullanıcaksan daha cok agırlık antrenmanları yapman gerekir ama yok ben yag eriticem diyorsan Lcarnitin. Cla. vb. öneririm.

ozan3535 bunu beğendi.
  3. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Lcarnitine ve Cla nasıl önerebiliyorsunuz? İşe yaramayan fos ürünler bunlar para tuzağı.

Kilo vermek istiyorsan birşey kullanmana gerek yok iyi bir dietle çok iyi kilolar verilir.

Cla ve carnitine e para vermeyin

ozan3535 bunu beğendi.
  4. ozan3535

ozan3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    peki diyetle birlikte bu ürünleri kullansam hem yagları yakıp hemde kas yapma gibi yani ha ?

5. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bu ürünler işe yaramıyor para tuzağı onu diyorum, bunları kullansan bile dietle kullanman gerekiyor diet yapmadan bunları kullansan (işe yarıyor olsalar bile) işe yaramazlardı. Cümle karışık oldu biraz ama uzun lafın kısası cla - carnitine para tuzağıdır.

supplement olmayıp iş yapan clenbuterol ve ventolin var ama onlarıda kullanmanı önermem direk kalple ilgili olduğundan ölümcül bile olabilir sonuçları.

Ne kullanırsan kullan diet yapmak zorundasın onu söyliyeyim ben sana.

6. ozan3535

ozan3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ben beklenen geşimeyi yerine gelmeyiceni göze alarak yapıcam bunu ama gene de deniycem bence mantıklı geliyor bana saglam bi diet ve bol protein takviyesiyle yagları ertip aynı zamanda şekil olarak düzelebilirim sadece sizden bunun onayını istemistim Cok Saolun Yazdıgınız İçin . Sayılar.

7. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bence forumda bu spora yıllarını vermiş hocalarımızada bir danışın bu konuyu bunlar benim nacizane fikirlerm, ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerim.

8. ozan3535

ozan3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Saolasın Bakıcam Bende Arastırıyorum Zaten :) Tekrar Saol Yardım İçn

9. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    :) Klinik testlerde kanıtlanmış urunlere boyle çamur atma çabası neden ?

Carnitin hiç birşey kazandırmasa dayanıklılık enerji verir .

Bu spor zaten diyet sporudur Bulkta olsan definede .

Her metabolizmada her urun aynı etkiyi vermez ayrıca ben oraya bir supplement kullanmak istiyorsa yazdım Şart demedim .

10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    EdgeVII,hiç birşey bilmeden yazıp sallamak çok kolay.L-Carnitine hiç bir işe yaramıyormuş.hayatında kaç defa kullandınki konuşuyorsun.interneti açta oku öğren biraz.forumda senin yaptığın gibi cahillikleri görüp telafi edebilecek birçok üye var.ben salonda kaç kişiye Power System L-Carnitine 3000 sattım.her alan tekrar gelip alıyor.kullananların hepside gayet güzel terleyip kilo verebiliyorlar.bende düzenli olarak Hardline Carnifit kullanmıştım geçen sene ve kardio antremanları sırasında çok faydasını gördüm.

ozan3535,eğer maddi durumun yerindeyse L-Carnitine+CLA kullanabilirsin.yok o kadarını kaldıraramam dersen sadece L-Carnitine kullanabilirsin.tavsiyem Power System 3000 dir.CLA alabilirsende Hardline CLA One tavsiye ederim.CLA sı lisanslıdır.kilo vermek istiyorsan proteinle aminoyla işin olmaz pek.

11. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Daha birşey yazmaya gerek kalmadı sanırım :)

AngryHun bunu beğendi.
  12. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bilimsel olarak neresi kanıtlanmış carnitine ve clanın? Şimdi siz yüzsüzlüğün dibine vurup insanlara satmak için tribulusta çok efsane bir ürün alan 3 er 3 er yuttu dersiniz..

BU işten biraz anlayan bahsi geçen ürünlerin faso fiso olduğunu bilir ve kullanmaz.
    Enerji vermesine lafım yok carnitine daha geç yorgunluk hissi verip daha rahat kardiyo yapmanızı sağlar en basiti bunun sonucu kilo verilir yoksa o carnitinei içtiğiniz için değil.

Bilimsel olarakta hiçbir dayanağı yok bu ürünlerin insanları kandırmayın.

Kilo vermek istiyorsan iyi bir diet bu dietin yanındada protein tozu (şart değil ama büyük kolaylık 25gram proteini cüzi miktarda kalori ile alırsın) hem kilo verirken vücudunu şekle sokmak için işini görücektir..

Disiplinli bir şekilde diet ve protein ile 2 ay çalış kilo veremedim dersen 2 aylık carnitine ben vericem sana..
    Ona buna carnitine satanların ilk ayındaki adama nxplode ve protein satmaya çalışanlardan farkı yok benim gözümde.

Edit: konu altındaki son mesajımdır tartışmak isteyenlerle özel mesaj yolu ile tartışabiliriz,susmayı severim ama ürün satmak adına bilimsel olarak etkisi kanıtlanmamış birşeyi kanıtlanmış gibi önerildiğinde sesimi çıkarırım. Hadi hayırlı işler size.

Son düzenleme: 28 Nisan 2012
  13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Arama Kelimeleri : protein

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş