1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Bu Ölçülerle Bu Spor Yapılır mı ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Acemi37 tarafından 18 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Acemi37

Acemi37 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba Arkadaşlar ;

Bende bu sporu yapmaya karar verdim bazı yerlerden ölçüm şekillerine baktım ve kendi ölçülerimi çıkardım sizce bu ölçülerle bu sporda başarılı olabilirmiyim çoğu sitede genetigin iyi olması lazım falan gibi yazılar okudum bende böyle bişeyi size sormak istedim.Ölçülerim;

Boy:1.75-1.78
    Kilo:65 Civarı
    Kollar :
    Sağ kol: 29 Sağ ön kol: 26
    Sol kol: 28 Sol ön kol: 25
    Gögüs:95
    Omuz:103
    Bel:81
    Boyun:37
    Bilek:17
    Kalf:33-34
    Kalça:87
    Bacak:49

Kendime göre evde çalışabilecegim bi antreman programı hazırladım.Fakat diyet programım yok malesef ki karın bölgemde biraz yağlanma mevcut. Yağ yakmaya yönelik ve bol protein destekli bi diyet programı tavsiye edebilirsenizde çok memnun kalırım.

NOT:Foto eklicektim fakat telefonumun kamerasında bi problem çıktı malesef.Hem tam olarak poz vermeyide bilmiyorum :) Bi dahakine inş.

İyi forumlar.:)

2. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    yapılır neden yapılmasın, elin ayağın tutuyor çok şükür değil mi :) . maddi acıdan sorun yoksa hiçbir engel yok bence onunde

Acemi37 bunu beğendi.
  3. gokberkgovercin

gokberkgovercin Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Belini inceltip hacim kazanmaya bak. Bence paran ve zamanın varsa en kısa zamanda spor salonuna yazıl :)

Acemi37 bunu beğendi.
  4. Acemi37

Acemi37 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Cevaplarınız için tşkler arkadaşlar.Bu sene üniversiteye hazırlanıyorum dershane 2 hafta sonra başlıcak. Daha sonrada okul açılıcak yani salona gitmeye pek zamanım olucağını sanmıyorum zaten eve baya uzak yolu falan.

Peki bana tavsiye edebileceğiniz bir diyet programınız var mı ?

Sayfayı Paylaş