BSN SYNTHA 6 Whey Protein ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve elite35 tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar acemilikten protein seçimim yanlış oldu. Hepimizin deyimiyle ''hocamın ısrarı'' aldırdı bana bu proteini ( Nitrofull ) duh
    Gördüğüm yorumlara göre çok kötü bi toz. Nişasta kısacası.
    Ben internetten BSN SYNTHA 6 Whey Protein araştırması yaptım gerçekten iyi olduğu söyleniyor.
    Şimdi bunu internetten almak istiyorum. Gittigidiyor'dan sipariş versem sıkıntı olur mu? Yani şimdi bu sitelerde çakması falan olmaz değil mi :eek:
    Genel fiyat ortalaması 5lbs (2270 gr) 148-160 TL. Fiyatlarla marka arasında dengesizlik yok değil mi ?

Gözüme kestirdiğim ürün şu bi bakınız : http://urun.gittigidiyor.com/spor/bsn-syntha-6-2270-gr-cikolata-aroma-90561779

Son düzenleme: 1 Ağustos 2013
  2. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sorun yaşayacağını zannetmem Bsn candır.

elite35 bunu beğendi.
  3. letsgoheat96

letsgoheat96 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    yıllardır bu işi yapan mesela supplementler.com gibi güvenilir yeri yurdu belli bir siteden al aynı fiyata, siparişini verdiğin zaman ararlar kabul edersin saati geldiğindede kargoya verilir, senin dediğin gibi çakma bir ürün söz konusu olamaz olacaksa gittigidiyor gibi bireysel satış yapan birinden alırsan çakma riski olur anca

4. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    şöyle bi mesaj aldım satıcıdan. (gittigidiyor.com)

ürünün orjinalliğini gösteren bi belge var mı diye sordum.
    cevap olarak şu geldi:

Firmamız BSN, Xpro, Optimum ve ABB markalarının Türkiye yetkili tek distribütörüdür. Dilerseniz ürününüz geldiğinde üzerinde bulunan Lot numarası ile BSN'nin sitesinden sorgulatma yapabilirsiniz.

Sıkıntı yaşar mıyım sizce hala ?

5. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    verdiğiniz linkte distirbütorun doğru söylemişler, lakin burdan yani supplementler.com'danda alabilirsiniz hem içiniz rahat olur

elite35 bunu beğendi.
  6. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    ayrıca oradan da baktım fakat ellerinde kalmamış bu üründen. 1 haftaya gelir dediler fakat bekleyemem o kadar. gittigidiyor'dan almayı düşünüyorum.

7. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşım gittigidiyor.com gibi bir siteden alınca zaten bir sürü güvenlik anlaşması var zaten bu site ebay kuruluşu olarak geçiyo internetten sorgulatınca orj çıkarsa ne düşünücen başka adam orjinali almış içini sahteyle doldurmuş ve binlerce insana mı satmış ? Böyle bir şey mümkün değil ayrıca supplementler.com ile gittigidiyor.com arasında pek bir fark yok ve gittigidiyor.com daha köklü bir site herhangi bir problem yaşadığın zaman kiminle muhattab olacağını bilirsin.

Sayfayı Paylaş