Bsn mi, Nanobolix mi? tavsiyeleriniz nedir?

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve fiz tarafından 9 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fiz

fiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. yıllardır kilo almak için çabalıyorum sağlık açısından hiçbir problemim yok ancak metabolizmam çok hızlı çalıştığı için kilo alamıyorum. 1,80 boyunda 56 kiloyum.

bir arkadaşımın tavsiyesiyle fitness a başladım bikaç gün önce. gittiğim fitness salonunda nitrofull mass gainer ı kullanıyo hocalar ve benimde onu kullanmamı tavsiye ettiler. ancak forumlardan araştırdığım kadarıyla nitrofull ü tavsiye eden kimse yok. bsn ve nanobolix in çok iyi olduğunu söylediler. sizler hangisini tavsiye edersiniz? ve neden? yardımcı olabilir misiniz?

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    ben bu konuda kilo alma konusunda duyduğuma göre twinlab ve universal kullananlar gayet memnun kalmış. ama bsn mi nanobolix mi dersen illa tabii ki bsn . nanobolix yanına yaklaşamaz

fiz bunu beğendi.
  3. fiz

fiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    peki siz hangisini tavsiye edersiniz. universal, twinlab, bsn?

gerçekten etkili bir gainer almak istiyorum, 4-5 ay içinde hedefim 10 kilo almak.

4. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    kalite fiyat karşılaştırmasında universal gain fazt,optimum serious mass ve twinlab gainer arasında karar verebilirsin...ama benim favorim her zaman gain fast olmuştur...

fiz bunu beğendi.
  5. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    BSN son zamanda baya iyi bir marka haline geldi bir çok sporcunun sponsorudurda, aynı zamanda kaliteside iyi.

BSN güzel, hangi marka alırsanız alın hepsinin faydasını görürsünüz fakat kesinlikle orjinal olmasına dikkat edin.

fiz bunu beğendi.
  6. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Bsn'nin true-mass adlı gainer'ı çok başarılı bence(BB.com'da bir çok ödülü var)Teurg'un da dediği gibi bsn bence en iyisi.

fiz ve TEURG bunu beğendi.
  7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    BSN kaliteli bi marka ama fiyat olarak ürünleri çok pahalı. Fiyat performans olarak universal gain fast uygundur. Ultimate inde güzel gain ürünleri mevcuttur.

Pappy ve fiz bunu beğendi.
  8. fiz

fiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim arkadaşlar. fiyat olarak sorun değil, yeterki gerçekten etkili kilo aldırıcı bir ürün olsun tek isteğim bu. nanabolix pek etkili değilmiş sanırım. twinlab ve bsn arasında kararsız kaldım. bu konuda da yardımcı olur musunuz? hangisi daha başarılıdır bu konuda? birde bayanlar için fark eder mi bu durum? cinsiyete göre değişmiyodur sanırım bu gainerlar öyle değil mi? kusura bakmayın fazla soru soruyorum bu konularda çok fazla bilgim yok çünkü. yardımlarınız için tekrar teşekkürler

9. vol_kan

vol_kan Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    cinsiyete göre değişmez tabiki. bsn kilo aldırıcısını kullanmadım ama besin değerleri çok iyi. tavsiyem bsn yönünde

fiz bunu beğendi.
  10. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    BSN'in çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Yıllardır BSN'in adını duyarım ama twinlab ı açıkçası pek duymadım.Belkide Türkiye'de satışı az olduğu içindir.

fiz bunu beğendi.
  11. fiz

fiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bsn, açık ara önde gidiyor gibi :) yorum yapan yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim

12. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    BSN ye alternatif olarak Ultimate Nutrition İso Mass Xtreme Gainer de kullanabilirsin içinde yüksek protein ve kopmlex sumplementler mevcut. Önemli olan kilo almak değil kilonun nasıl aldığındır. Artan kütle kas mı yağ mı. Bunalara dikkat etmek lazım.

Big_Hammer, Pappy ve fiz bunu beğendi.
  13. fiz

fiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bsn true mass henüz türkiyeye gelmemiş, dün görüştüğüm bir yetkili satıcı 20-25 gün içinde gelebileceğini söyledi.

twinlab da karar kıldım ve onu alıyorum. yorum yapan yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

14. kaotik

kaotik Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Ultimate Nutrition İso Mass Xtreme Gainer gerçekten sağlam kilo aldırıcı sadece markaya bakmamak lazım içerikte önemli

15. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    zaten fitness a başlamışsanız ek besine gerek yok..tamam bana akıl değil marka öner diyorsun belki ama zaten öğünlerini az çok düzene soksan ve egzersizleri ciddi yapsan fitness sayesinde kilo alacaksın..

m.o.k ve ernesto33 bunu beğendi.
  16. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    İlk aylar Supplement kullanmayın derim ben daha vücüt hazır olmayabilir Flexor hocanın yeni baslıyanlara bircok tavsiyesi var bence okuyun

17. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    nanobolix kullandım etkisi çok geç gösteriyo bsn derim bana kalırsa çok etkilimiş diye duydum ama kullanmadım

18. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş