BSN HyberFX Energy & Power Amplifier!

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve ataberkim tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

Bu anket 1 Eylül 2026 20:04 tarihinde sona erecektir.
  1. Çok iyi

oy sayısı 1
    100,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    HYPER FX™As the popularity of BSN®'s pre-workout products continues to skyrocket among high level athletes and training enthusiasts, the addition of a brand-new entry into the energy pre-workout sub-category is sure to set the supplement industry and training sessions ablaze! BSN® is proud to introduce the all-new, energy-based pre-workout marvel HYPERFX™ – the World's First Effervescent Extreme Concentrated Energy & Power Amplifier of its kind. HYPERFX™ ingredients are designed to support:
    Training Energy*
    Focus*
    Mental Alertness*
    Power*
    Testosterone*
    Endurance*
    Fat Burning*
    HYPER FX™ HIGHLIGHTS:
    World’s First Effervescent Concentrated Pre-Training Formula
    Efficacious 10.8-Gram Serving Size – Only 1 Scoop Needed per Serving
    Geranium-Free Intense Pre-Training Energy*
    Inclusion of D-Aspartic Acid and Magnesium Oxide
    500 IU of Vitamin D per Serving
    PEAK ATP®
    CarnoSyn® + Betaine for Power and Endurance Support*
    Fat-Burning Support*

SUPPLEMENT FACTS
    Serving Size 1 level scoop (10.8 grams)
    Servings Per Container 30
    Amount Per Serving %Daily Value
    Calories 15
    Total Carbohydrates 4g 1% †
    Vitamin D (as Cholecalciferol) 500IU 125%
    Niacin (as Nicotinic Acid) 20mg 100%
    Calcium 35mg 4%
    Magnesium (as Magnesium Oxide) 100mg 25%
    Sodium 280mg 12%
    Potassium
    5mg < 1%
    HYPER-FX™ Peak Proprietary Blend 9.6g
    MYOGENIC ENDURA INFUSION* **
    Beta-alanine (CarnoSyn®), Betaine Anhydrous, Citric Acid, Sodium Bicarbonate, Malic Acid, Taurine, Adenosine 5'Triphosphate Disodium (Peak ATP®)
    SHOCK FORCE SPECTRUM **
    D-Aspartic Acid, Magnesium Oxide, Calcium-D-Glucarate, Red Pepper (Fruit) (2% Capsaicinoids) (Capsimax™), Black Pepper (Fruit) (95% Piperine) (Bioperine®), Cholecalciferol
    NEURO POWER COMPOSITE* **
    Choline Bitartrate, Caffeine Anhydrous, Bitter Orange Extract (Fruit) (30% Synephrine) (Advantra Z®), Niacin, Toothed Clubmoss (Aerial Parts) (1% Huperzine A), Lesser Periwinkle [(Whole Plant) (95% Vinpocetine, 98% Vincamine, 98% Vinburnine)]
    †Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet. **Daily Value Not Established.
    Other Ingredients: Natural & Artificial Flavors, Sucralose, Calcium Silicate, Silicon Dioxide and FD&C Blue #2.
    Allergen Warning: Manufactured on equipment which processes products containing milk, egg, soybeans, shellfish, fish oil, wheat, tree nuts and peanut flavor.

Hyper FX yoğun enerji ve odağı sağlar büyük bir Kreatin ücretsiz ön egzersiz takviyesidir. Bu da bazı iyi yağ yakıcı özelliği ve elektrolit desteği sağlayan bir enerji takviyesidir. Erkekler hem de kadınlar için büyük bir ön egzersiz takviyesidir. 30 porsiyon başına yaklaşık $ 25,(Amerika'daki satis fiyati bu) bu yuzden cok ekonomik . Arginin, BCAA 's, ya da diğer kas bina özelliklerinin yaninda ; bu bir yağ yakıcıdir. Tabii, Beta-Alanin gibi diğer maddeler de vardır. vardır, enerji harika, yağ yakma özelliği harika ve PH dengelemesi ve elektrolit desteği büyük bir artı .....

Ekli Dosyalar:

• fx1.jpg
      fx1.jpg
      Dosya Boyutu:
      143,2 KB
      Görüntüleme:
      724
    • fx.jpg
      fx.jpg
      Dosya Boyutu:
      119,4 KB
      Görüntüleme:
      691
  2. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Benim Gorusum..

Bsn NO Xplode , Bsn NoxplodeNt, Jack3d, Mp Assault,1.M.R gibi preworkout urunlerini kullandim...Ilk NO urunum olarak Bsn cok basarili gelmisti ki jack3d ile tanisana kadar...Zaten en buyuk gelismeyide Jack3d ve Animal stak'i kullandigim zaman elde ettim...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/2-yillik-calismam-43-yas-t29949.html?t=29949&highlight=43+yas

Mp Assault ve 1.M.R de de ayni workout performasini yakaladim ama bu urunler de biraz uykusuzluk sorunu yasamama karsin bu urunde boyle bir sorun olmadi...Jack3d deki gibi 1den fazla kasik kullanma diye bir kavram ortadan kalkmis(1.M.R de ayni) ve su ile karisimi cok kolay ve tat benim icin cok onemli bir kavram olmaktan ciktigi icin bana gore harika ...Fiyati da kiyaslanamiyacak kadar ucuz...Ilk alimdan sonra 30 ile 40 dakika sonra workouta baslamak gerekiyor ve ac karnina tabii ki... Jack3d deki gibi bir karincalama bekledim ama olamadi... Acikcasi ikinci versiyin Bsn no ex Nt den sonra cekinerek siparis vermistim ama (zaten artik yok bu urun)workoutdan sonra tamamen bu fikrim degisti....Asagi yukari ilk gunde performansim yuzde 30 arti diyebilirim ve en onemlisi workout sonrasi bir yorgunluk cokmesi cok olmadi...Bakalim bu gunden sonra neler olacak...

Ayrica bu urunun yag yakimin yaninda testo boost ozelligide var....Parasinin karsiligi fazlasi ile verecek bir urun olarak raflarda yerini almis durumda.. Insallah Turkiye'de bir an once cikar....

http://nitrofatburners.com/best-pre-workout-supplement/

http://www.bodybuilding.com/store/bsn/hyper-fx.html

Burada ki linklerde de 9.2 ortalamayi yakalamis durumda hemde kisabir zamanda...
    Performans artiricilar bolumune konu acamadigim icin bu bolumde,sizlere bir fikir vermesi umudu ile...

3. ataberkim

ataberkim Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ny, usa
    Bu gun itaberi ile 4 kez kullandim, ilk gun ku gbi ayni performasimi yakaladim..Ilk gun sanki ilk kullanmamdan dolayi bir farklilik yaratmis gibi dusunceye sahiptim ama diger gunlerde bunun dogru olmadigi ortaya cikti...Sanirim kullanan arkadaslarda artinca degisik tepkiler alacagiz....

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Merhaba ataberkim ;
    Acaba ürün hakkındaki yorumlarınız hala olumlu yöndemi acaba performansta bir düşüş varmı aydınlatabilirmisiniz bende jack3d ve bu ürün arasında kaldım.

5. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    urunu yaklasik 2 haftadir kullaniyorum. guc artisi/pumptan ziyade odaklanma konusunda faydasi oldugunu dusunuyorum.

6. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    aksam 7 den sonra kullanildigi takdirde uyku duzenini cok etkiliyor maalesef.

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    İçindeki kafeindendir

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünün tadı acı mı?

9. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    urunu arkadasim amerikadan getirdi bugun 23 usd ye almis,tr de 110 lira,yazik gunah valla

10. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ürünü kullanmaya başladım bugun itibariyle,az önce içtim ve ağzım cayır cayır yanıyor şuanda :) kırmızı biber varmış içinde heheeh

11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    definisyon döneminde karnitin yerine kullanılabilir mi acaba?

12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    ürün çok garip yahu,shaker tıpasını patlatıyor çalkalarken,nasıl basınç oluyor o kadar çözemedim,bildiğin şampanya patlatır gibi patlatıyor,karıştırmak lazım yani,zaten yazıyor üstünde sonrada gördüm

Son düzenleme: 8 Mart 2013

Sayfayı Paylaş