BSN Axis-HT

Konusu 'GH ve Testo Artırıcılar' forumundadır ve Rpac tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Orta Karar

oy sayısı 1
    100,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123

Vücuda Kendi Doğal Testosteron Üretimini Maksimize Etmesi İçin Sinyal Gönderir!

AXIS-HT™, BSN'nin çok boyutlu doğal testosteron arttırıcısıdır. Kendi başına erkeklik hormonu olan testosteronun azalması yükselmesi, kas yenilenmesinin ve gücünün seviyesini kontrol eder. AXIS-HT™ bir hormon değildir. Vücudun testosteron üretimini tetiklemek amacıyla uyarılar göndererek yükselmiş testosteron oranının bütün faydalarını sağlar. AXIS-HT™ aynı zamanda aşırıçalışmayı engeller ve daha iyi uyumanı sağlayan mineraller içerir. Unutulmamalıdır ki, uyurken testosteron ve büyüme hormonu seviyesi daha yüksek olur. Sıradan olma, kararlı ol! Salondaki kazanımlarını maksimize et.

Nelere destek olmak ve arttırmak amacıyla üretilmiştir:

-Testosteron Üretimi

-Kas Kazanımı

-Kas Direnci ve Kuvveti

-Doku Onarımı Hızı

-Büyüme Hormonu Üretimi

-Aşırı Çalışma'ya Önlem

ÜRÜN PROFİLİ

Magnesium Aspartate: Zinc Monomethionine and Aspartate: Çinko ve Magnezyum mineralleri derin rem uykusunu arttırmakla birlikte testosteron üretimini destekler. Derin uyku ya da rem uykusu rüyanın görüldüğü, hormonların en üst seviyede olduğu uykunun 5. evresi olan son safhadır.

StAR-P2™ (Patenti beklemede) Androjenik-Anabolik Testosteron Matriksi:

Inositol Hexophosphate (IP6): Hücre büyümesinin ayarlanmasından sorumludur ve ayrıca hücre sinyal yollarında kilit bileşendir, örneğin testosteron üretimiyle ilgili olması gibi. IP6, akyuvarları arttırarak bağışıklık sistemine yardımcı olur.

Coleus Froskohlii (40% forskolin): cAMP üretiminin artmasına neden olan adenilat siklaz enzimini uyarmak amacıyla kullanılır. cAMP hücre sinyal yolunda 2. mesajcı gibi rol oynar, örneğin testosteron üretimini kapsıyor olması gibi.

TPS3™: TPS3; Tribulus terrstrisin ayrıştırılmış 3 parçası; testosteron üretimini eski seviyeye getiren ya da artmasını sağlar. TPS3 için seçilmiş 3 parça; Tribulus'un potansiyel etki alanı olan tüm aktif bileşenlerini sağlar.

Testofen™: %50'si fenuside olan bu çemen otu özütüyle testosteron üretiminin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Eurycoma Longifolia: Seks hormonunu bağlayan globulin(SHBG)'i bağlayarak kullanılabilir serbest testosteron miktarını arttırır. SBG serbest testosteronu bağlayarak kullanılamaz hale getirir.

GF5™ (Proteinaceous Avain Nucleus Extract): Bu karışım IGF, FGF, NGF, EGF ve CTGF içermektedir. GF5™, genel hormonal dengeyi yükseltir, aşırı çalışmayı hafifletir, iyileşmeyi arttırır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kas kaybına karşı korur.

Kullanım Talimatı:
    Her seferinde 2 tablet olmak üzere her gün 3 kez kullanılmalıdır. İlk kullanım kahvaltıyla birlikte, ikinci kullanım öğlen yemeğiyle birlikte ve üçüncü kullanım da günün son öğünüyle birlikte kullanılmalıdır. Axis-HT'nin maksimum anabolik-androjenik etkilerini görmek için en az 6 hafta kullanılmalıdır. Düzenli olarak kullanımda 12 hafta aşılmamalıdır.

Kaynak: http://www.bodybuilding.com/store/bsn/axis.html

Çeviren: Rpac

diez, cenksoydan, aneximandros ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    gerçekden çok güzel bir ürüne benziyor. supplement firmaları öyle bir rekabete girdiki, çok verimli ürünler piyasaya sürmeye başladılar.sadece bu ürün için demiyorum yanlız bir 20 sene sonra kimse steroir kullanma gereksinimi duymayabilir.(yarsmacılar haric) firmalar birbirleriyle rekabete girip natural olarak her türlü anabolik etkiyi ürünlere yansıtıyorlar yavaş yavaş bilmem anlatabildimmi.paylaşımın için teşk rpac.

Son düzenleme: 15 Ocak 2009
    sosunaverenso ve sinful bunu beğendi.
  3. akekilli

akekilli Üye

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Istanbul
    Ben denedim 21 gün. Fazla bir etki görmedim. Pahalı geldi zaten fiyatı.

4. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    1 haftadir kullaniyorum, gunde 2 tablet olarak, oglen tek yemekle, aksam tek yemekle. Fazlasina gerek oldugunu dusunmuyorum acikcasi, tabi 40+ yaslarda belki onerilen doz daha iyi etki yapabilir.

Ya psikolojik yada gercek bilemiyorum ama ereksiyon kalitesini ve libidoyu arttiriyor :)

Kaslara ne etki yapar bilemiyorum. Bence 25 yasindan sonra kullanilabilir zaten onerilende oyle sitesindeki faq da, ondan once zaten inanilmaz derecede testesteron uretiyor vucut,

http://store.bsnonline.net/detail/axisht.html

AXIS-HT™ is not a hormone but simply signals the body to produce more testosterone naturally,

Axis-ht hormone degildir, vucudun dogal yollarla daha fazla testesteron uretmesini saglar,

Ayrica,

Axis-HT is non-steroidal and does not contain any hormones, creatine, or stimulants.

Axis-HT steroid degildir, hormon, creatine veya uyarici icermez.

Testesteronu zaten,

Magnesium(Magnesium Aspartate) 150mg 38%
    Zinc(Monomethionine And Aspartate) 10mg 67%

Vitaminlerinden elde ediyor. Sadece bu vitaminler alinarakta testesterona ayni etki verilebilir.

5. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gastronomi ve Mutfak sanatları Öğrencisi
    Yer:
    Çorum/İskilip
    22 yaşındayım ve her yaşta bazı durumlarda testosteron düşüşü yaşanabiliyor diye düşünüyorum testosteronu sürekli maximize etme amacıyla kullanabilir miyiz ve bu amaca en uygun supplement hangisidir saygılar

6. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Jarhead adlı kullanıcının da dediği gibi şu anda piyasa çok rakebet içerisinde ve çok başarılı supplementler bulunmakta. Ben Universal GH max kullandım ve çok verim aldım . Bu testestron seviyenizi kayda değer biçimde arttıracaktır.

iNFaZ100 bunu beğendi.
  7. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    cevap için teşekkürler neyle kombine ettin bende sadece whey var gold standart yeterli olurmu

8. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Whey gh max ve yeterli beslenme yeterli olacaktır. Unutmamamız gereken ,bu ürünler anabolic steroid değil ve inanılmaz sonuçlar beklememek gerek. Önemli olan yeterli derecede beslenme olmalı.

9. iNFaZ100

iNFaZ100 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yer:
    Çorum/İskilip
    merhaba benim dikkat ettiğim nokta vücudumu doğal yollardan en üst performansta tutabilmek

10. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    "GF5™ (Proteinaceous Avain Nucleus Extract): Bu karışım IGF, FGF, NGF, EGF ve CTGF içermektedir. GF5™, genel hormonal dengeyi yükseltir, aşırı çalışmayı hafifletir, iyileşmeyi arttırır, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kas kaybına karşı korur."
    Buradaki IGF hormon şeklinde değil mi zaten? Yani vücuda yapay hormon almış olunmuyor mu??

Ek olarak; steroidlerle bu ürünleri karşılaştırmak makul değil.Zira onların kullanım dozajlarıyla, vücüdün üretebileceği miktar yarışamaz..

Tabi ürün güzel görünmekle birlikte bulunabilinmesi ve uygun bir fiyatının olması lazım..

Sayfayı Paylaş