Bsn Amino x mi ? Optimum Amino energy mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve TAY-TAY tarafından 25 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sizce hangisi ?

Bcaa oranı bsn amino x 'in daha yüksek. Fakat, optimum farkını yada ekstra bir özelliği var mı ? 2 üründen birini sececeğim daha bsn amino x daha önce kullandım. Bsn ye daha yakınım.
    Fikirlerinizi bekliyorum.

Tesekkurler;)

2. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben bsn de 4.kutuyu da bitirdim.ürünleri değiştirerek git.ama bsn iyidir.ON hakkında yorum yapamayacagım kullanmadım. saygılar aminox alacaksan yeşil elmalı al mutlaka

TAY-TAY bunu beğendi.
  3. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Bende amıno x kullanıyorum. Fakat, şuan bitti . sen bsn amıno x den verım aldınmı ? optımum amıno denemek ıstıyorum ama , macerayda gerey yok sanki

4. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    açıkçası optimum amino enerjinin içeriğine baktım 5 gr lık bir amino tablosu var. bsn ise 10 gr.
    denemek istiyorsan tavsiyem muscletech aminofx ama 20 ölçek onda 13 gr bcaa ve pump ürünü var bir iki tane yine kaliteli bir bcaa istiyorsan cytosport monster amino

5. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    bu ürünlere bu kadar para harcamayın arkadaşlar çoğu reklam içerikli ürünler.ama illa kullanacaksan muratcan tavsiye etmiş muscletech aminofx gerçekten güzel bir ürün arginin glu bcaa çok iyi tek sorun 20 servis gibi bişey ama zaten off günlerde amino bcaa vs kullanmak saçma, onun için haftada 4 gün antreman yapsan sana 5 hafta gidecek. fiyatıda 70 tl gibi birşey

muratcan.biceps bunu beğendi.
  6. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    bazen bcaa aldım ant önce sonra yatarken alıcam uygun mudur gibi yorumlar görüyor gülüyorum :) ucuza alabilirsen aminofx iyidir haftada max 5 gün gittiğini düşünsen 4 hafta ama ürün iyi işte :) cytosport monter amino da iyidir 30 kullanım

7. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Muscleteche genelde gördüğüm kadarıyla bu forumda ve bodybuilding.com sitesinde bayaa düşük marka muamelesi yapılıyor.
    Buna supplementler her zaman bilgisayar gibi gelir. Markadan çok içeriğinin önemli olduğunu düşünürüm. Ama, tabiiki marka bilinirliliği de önemli.

Muratcan önerin için sağol. Sanırım muscletech nitro yu deneyeceğim gibi görünüyor. Kullanım için ıdman öncesi kreatin ile kombin edebilirmiyiz ? İdman sonrası alımı ile alakalı forumda bir fikir birliği göremedim. Gibisi alınır gibisi alınmaz diyorum. Ben idman sonrası whey ( optimum gold ) ve kreatin kombini ( musclephram ) ile devam edeceğim gibi gorunuyor.

8. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    nitrodan kastın amino fx ise ki oolmalı konumuz bcaa çünkü.bcaa yı antrenmandan sonra kullanan arkadaşlar da var ama ben israf olarak görüyorum biraz. çünkü leucine l-valine ve l-isoleucine den oluşan bu 3 amino gurubuna bcaa deniyor buda vücutta depo edilmesi fazla olmayan aminolar önemli noktaları ise ANlık kas çalışmasında kası onarması.o yüzden sadece antrenman öncesi yeterli creatin ekleyebilirsin tabi. antrenmandan da hemen sonra whey alırsın MP creatin kullanıyorsan eğer ben antrenmandan önce kullan yeterli diyorum. çünkü o creatin nitrate

9. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Ben amino x diyorum amino fx de guZel fakat servis sayısı cok az yetersiz bence ben amino x diyorum veya weider premium bcaa

AngryHun bunu beğendi.
  10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    allah allah hakan seni görünce bu adam kesin scivation x-tend yazacak dedim şaşırdım bak :D

11. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Valla nitro fx servisi miktarının az olması benim kafamı karıstırıyor. Gaspari bcaa 6000 ne diyorsunuz ? ama bu urun amıno x ve nitro fixden farklı urun gıbı geldı bana

12. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    :)muratcan xtend iyi fakat aminox in tadı çok daha iyi xtend den :)

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tad olarak öyle 4. kutumu bitirdim ben :) bu arada yukarıda gaspari bcaa 6000 geçmiş.antrenmandan önce bence 10g bcaa alınmalı eger gaspariyi 10 tablet şekilde alacak olursanız 18 kullanım gider.amino fx 20 ölçek ama 10g dan fazla bcaa ve fazlası var zaten

14. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    eğer eliniz toz bcaa varsa,sadece antreman öncesi değil antreman sonrası da kullanılmalıdır ve bu israf olmaktan çok uzaktadır.antremanda harcanan/kullanılan bcaaların yerine konması kas gelişimi açısından önem taşır.piyasada ultimate bcaa 12000,multipower 400 gram gibi toz bcaalar olduğu sürece tablet bcaaların yanından bile geçmem.hem çok pahalı hem de toz bcaaların performansından çok uzakta.

15. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Angry hun , muscletech nitro fx ve bsn amino x için ne düşünüyorsun ?

16. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    tabikide bsn amino x diyorum.amino fx beğenmediğim ürünlerden biri.kendimde her ürünün saf hali mevcut(aakg,glutamin gibi).ve dozları istediğim gibi ayarlayabiliyorum ve istediğim kadar kullanabiliyorum.amino fx gibi 20 porsiyon değil aylarca da kullanma imkanına sahip oluyorsunuz.imkanınız varsa tavsiye ederim.son olarak optimum amino energy nin bir işe yarayacağını düşünmüyorum.

TAY-TAY bunu beğendi.
  17. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben 4. kutumu bitirdim ama sanki ? ne bileyim tamamen bir şey söyleyemiyeceğim.şimdi cytosport monster amino alacagım umarım iyidir iyi gibi duruyor :)

18. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    etkisi iyi ne yazık ki tadı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim muratcan:)

19. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tada hiç bir zaman önem vermedim sevgili hakan cyto kalitesini denemek istiyorum proteinleri içinde olumlu hislerim var :D

20. kro123

kro123 Yeni Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    BSN aminox tan şaşma derim

Perlator bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş