Brutal Anadrol ve Anadrox

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve gage54 tarafından 26 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gage54

gage54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar, 1 yılı aşkın süredir vg yapıyorum. Geçenlerde foruma konu açmıştım konunun linki ise şu ;

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/1-y-ll-k-geli-t52511.html

Forumdaki arkadaşlar biraz yağlarımın fazla olduğunu söylemişti, bende yağ yakıcı ürünlere baş vurdum. Birkaç arkadaşım konu başlığında ki ürünleri bana önerdi. İkisinden birini almak istiyorum ama doğru ürünler mi bilmiyorum. Brutal Anadrol hem yağ yakıcı hemde enerji verici olarak geçiyormuş aynı şekilde Anadroxta öyle. Yalnız bunlar streoid'in bir önceki aşaması olduğundan biraz korkutuyor beni. Şimdi bende kalp ritim bozukluğu var. Bunlar kalbi tetiklermi? Yada çarpıntı yaparlar mı? Tabi ki seviyeli kullanım sonucunda yani aşırıya kaçmadan. İlk sorum bu.

İkinci bi sorum ise, az olan yağlarımı yakmak ve biraz daha kas görünümü, damaların çıkması vb gelişimler elde etmek için hangi ilacı kullanmalıyım, yukarda saydığım ürünler yeterlimi?

Teşekkür ediyorum şimdiden.

2. freezingmoon

freezingmoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam kalpte sorun varsa kullanma bunları. Brutal anadrol steroidin bir önceki aşaması değil aksine en etkili oral steroidtir.
    Yağ yakmak için sana sadece düzgün bir protein diyeti gerekli. Ki eğer yağ oranın azsa kaslarını geliştirmeye bak derim çünkü kaslar büyüdükçe metabolizma hızlanacak ve vücudun enerji tüketimi artacaktır böylece yağlar da yok olup gidecektir.
    Kaslarını geliştirmek için ise optimum whey protein , bsn cellmass , optimum glutamine , optimum bcaa ve gnc megamen multivitamin kullanman iyi sonuç almanı sağlayacaktır. Tabi bunun yanında her kası tek bölge çalıştırmanı( göğüs , omuz , kol , sırt , bacak şeklinde 5 gün çalışıp haftasonları dinlenme şeklinde) ayrıca bunların yanına antrenmanın en sonunda bir gün karın bir gün kalf ve 28 dk kardiyo ekle. İyi beslen , iyi çalış , iyi dinlen ! Böylece hedefine ulaşacaksın sabırlı ol.

Sayfayı Paylaş