British Dragon

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve sven tarafından 2 Ocak 2005 başlatılmıştır.

1. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Arkadaş lar bu markanın ürettiği bir Deca var mı? Eğer varsa bana ürünün özelliklerini yazarmısınız.(kaç ml şişelerde, 1ml kaç mg gibi...).

2. Flea

Flea Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Pharmaceutical Name: Decabol

Chemical name: Nandrolone Decanoate

Chem. Abstr. Name:
    17beta-Hydroxyester-4-en-3-one

Molecular Structure: C27H34O3

Product Description
    Decabol is an injectable preparation containing the active ingredient nandrolone decanoate. Nandrolone is used in the treatment of osteoporosis (i.e., bone degeneration) due to its positive influence on calcium metabolism and the increase in bone mass. It also has a positive effect on protein metabolism and is used where a protein deficiency exists, eg. during chronic debilitating diseases, after major surgery & severe trauma.

Indications:
    Appetite stimulation, osteoporosis, increased bone density, recovery from major surgery and trauma

Presentation:
    Each 10 ml multidose vial contains 250 mg per ml and comes with a red coloured top.

http://www.britishdragon.com/decabol.html

Evet deca durabolin gibi bir sürü steroid üretiyor bunlar. Ve kaliteli üretim.
    Fakat bunları nereden bulabiliriz?

3. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Sağol Flea :) ...
    Peki arkadaşlar aramızda bu ürünü kullanan varmı?

4. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

BEN KULLANDIM İYİ AMA ARTIK BULAMAZSIN BULSAN BİLE ÇOK PAHALI ÖNCEDEN FİRMA DİREKT SATIŞ YAPIYORDU ŞİMDİ DİSTRİBÜTÖRLÜK SİSTEMİNE GEÇTİLER . EEE BAL TUTAN PARMAĞINI YALAR . FİYATLAR İNANILMAZ 1 ŞİŞE 10 ML DECA 150 DOLAR FALAN. TRENBOLONE U FALAN SORMA ZATEN

5. Guest

Guest Guest

1 10ml deca 65 eurodan asagi degildir. Kim 150 euroya satiyorsa iyi kazikliyordur demektir. :D

6. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    Antalya
    Peki diğer firmaların fiyatları nedir(Performance Labs, Quality Vet, Spectro Labs gibi)?
    WOLVERİNE sen nereden katılıyon foruma 8) ?

7. Guest

Guest Guest

bu saticilara göre degisir.
    Genelde fiyatlar 55 ile 70 euro arasinda gidip gelir. Moonlight pharma+british dragon+IP+generic suplement gibi markalar piyasada yaygin.
    Daha cok ragbet gören moonlight pharma ile bristish dragon dur.

8. eczaneci

eczaneci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    denmark
    danimarkada yeni bir ug yapiliyor simdi ismi DQ danish quality

9. WOLVERİNE

WOLVERİNE Guest

BEN İSTANBULDAYIM BEYLER
    ARTIK ARAYA ARACILAR GİRDİĞİ İÇİN FİYATLAR YÜKSELDİ
    BENİM KAYNAĞI BILMADAN ÖNCE QUALİTY VET İN SİTESİNİ BULDUM
    ŞAHSEN SATMIYORLAR HEMEN BAŞKA BİR YERE YÖNLERDİRİYOR
    YANİ UZUN LAFIN KISASI ARACI PAYINI ,POSTA ÜCRETİNİ, HAVALE MASRAFI(WESTERN UNİON)%10 U ANAPARANIN . BİR DECA 100 DOLARA YAKINA MAL OLUYOR . AMERİKADAKİLER SADECE İLAÇ PARASINI VERDİKLERİ İÇİN 60 DOLARA FALAN ALIYOR. AMA TÜRKİYE DE YAŞAYAN BİRİ İÇİN BU İMKANSIZ.
    MESELA 300 USD BİR SİPARİŞ VERDİN 100 DOLAR MASRAF VERİYORSUN

10. turp

turp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Testabol Depot

Ben de bu aralar British Dragon' dan testabol depot için bakıyorum. Ama yurtdışından sipariş ettiğimizde Türkiye' ye girişte gümrükle alakalı bir sorun yaratıyor mu? Yani sipariş ettiğimde bir sorun çıkar mı? ÇÜnkü başka bir konuda da belirttiğim gibi ben düşük olan testosteron hormunuma takviye için alacağım bunu ve 2 haftada bir 200ml kullanacağım için o kadar da pahalıya gelmiyor. bir 10ml' lik şişe 5 ay yetecek bana. :)

Bu konuda acil yorum yapabilirseniz sevinirim.

11. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    british dragon coktan kapandı zaten uretimlerinin coguda eksik dozajdi anabolic teki test sonuclarina gore en az 40-50 mg calma var icinde yani is gormez bence

12. turp

turp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yine ben :oops:
    Tekrar teşekkürler kuby81. Peki eczaneden alınan Sustanon' larda da çalma durumu var mı? Burda bir yerde okumuştum. Varsa ne kadardır?

Cypionate için de Testex Leo(Elmu Spain) veya Cypoject(EC Labs Latvia) hakkında bir bilgin var mı? Son olarak da buraya getirtirken bir sorun çıkar mı?

(Abicim belki sıkboğaz ettim, kusuruma bakma :? )

13. kubys81

kubys81 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    bak eurochem tamamdir.ben sana cok samimi soyluyorum e.c nin urunlerini imal edenlerden biri benim cok yakın tanıdıgım urunler tamamdir hic bir sahtelik calma yok aksini ida eden varsa alsın kulansin bir terso gorurse beni burdan rezil edebilir.yanliz bu polonyalilar ec nin sahtelerini cok yapıyolar onun icin el altından degilde online olarak almak gerekiyor .tr ye getirme sartlari nasildir bilmem.

gelelim sustanona ondada var biraz ama pek kayde deger bisey degil zaten bunlarin hep yazılari belgeleri hazırlanıyor despoda bayagi bir hazırlık icinde biraz sabirli olursaniz kısa bir zamana kadar istediginiz bilgilere kabuscaksiniz
    :D

14. turp

turp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eyvallah abicim, çok yardımcı oldun valla. Zaten el altı falan hiç düşünmedim. Netten sipariş etcem de korkuyorum gümrüğe falan takılır mı diye. Yani yasal olmayan bişey yapmıyorum sonuçta ama hani doping düşüncesiyle bir sakıncası olur mu girişte diye. Bir de yurtdışından tanıdığa getirtme gibi ibir durum da olabilir, ya da kargoyla yollatma gibi.

O zaman bu konuda da bilgisi olan bir arkadaş varsa ve bunu paylaşırsa sevinirim.

Not: Kimseden steroidle ilgili yer, yol göstermesini istemiyorum. Yani sorularımın site kuralları dahilinde olduğunu ve aynı şekilde cevaplanabilecek olduğunu umuyorum :roll:

15. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Gümrüğe takılır. Alırken imza atarsan sana önce ürünü verir arkasından da soruşturma açarlar...
    "Yasa dışı bişey" yapmış oluyorsunuz ülkeye izinsiz ilaç ithal etmekle... Siz ne kadar kişisel kullanım için desenizde yasalar önünde böyle...

Haklılarda.. Sen bugun onu alacan, diğeri gidip morfin alacak..

Sayfayı Paylaş