Boyun Omurları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve _AGAMEMNON_ tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _AGAMEMNON_

_AGAMEMNON_ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli abilerim benim sırttan boyuna doğru olan bölgede kas miktarı çok az.boynumda ince böyle olunca sırtımın enseye doğru olan kısmındaki boyun omurları çok belirgin duruyor anladığım kadarıyla tam o bölgeye kas denk gelmiyor en yakın kas grubuda trapezius sanırım ama oda ensenin iki yanında bitiyor tam ortada çalıştırabileceğim kas yok.Allaha şükür omurgamda bi sıkıntı yok (röntgen çektirdim) ama dışardan bakıldıgında bu omurlar çok belirgin durduğundan bi sıkıntı varmış gibi görünüyor bu kemiklerin görünmünün azalması için yapabileceğim bi harket varmı ? kilom yerinde sayılır ama tam bahsettiğm bölgeler zayıf oldugundan beni çok zayıf biri sanıyolar şimdilik boyun ve trapez çalışmaları ağırlıkta yapıyorum ama faydası olacağından emin değilm bana yardımcı olacak biri varsa çok makbule geçer. iyi forumlar.

2. soncirit

soncirit Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    Büyük ihtimal yaşın küçük ve zayıfsın ilerleyen zamanlarda kilo alımıyla gider o görüntü merak etme ;)

3. _AGAMEMNON_

_AGAMEMNON_ Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17 yaşımdayım ama rahatsız ediyo beni gerçekten trapez ve boyun çalışmalarına ağırlık veriyorum umarım etkisi olur.

Sayfayı Paylaş