Boyum Kısa Ve Jinekomasti Mağduruyum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 240p tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 240p

240p Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar sizlerin bi konuda fikirlerini almak istiyorum yaş 18 kilo 80 boy 1.78 5-6 yıldır jinekomasti mağduruyum vücut geliştirme sporuna ezelden beri merakım ve hevesim vardı vücut geliştirmeye başlamayıda çok istiyordum fakat jinekomasti bana hep engel oldu hele ki bu son 6-7 ayda 72 kilodan 80 kiloya çıktım ve iyice göğüslerim büyüdü şuan durumum olmadığı için ameliyat ile jinekomastidende kurtulamıyorum parayı ayarlayıp ameliyat olsam bile ameliyattan sonra vücut geliştirmeye başladığımda göğüs kaslarımın estetik açıcan düzgün gözükeceklerini nedense düşünmüyorum diğer bi hususta boyumun kısa olduğunu düşünüyorum vücut geliştirme daha çok +1.85 vücutlarda iyi durduğunu düşünüyorum yoksa banamı öyle geliyor nasıl bir yol izleyeceğimi hiç bilmiyorum içimde hala o vücut geliştirme şevki var fakat boyumun kısa olduğunu düşünmem ve jinekomasti benim bu şevkimi kırıyor sizce nasıl bir yol izlemeliyim önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

2. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Kardeşim 1.78 boyamı kısa diyosun sen ? Ülkemizde erkek boy ortalaması 172 lerde. Benimde boyum seninle aynı gayet sokağa çıktımı 3 insandan 2sinden uzun oldugumu görüyorm. Ayrıca yaşın 18 günlük sütünü falan içersen 20 yr kadar 3 4 cm uzar. Ayrıca vücutta bu boyda gayet güzel duruyo

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hayalet- bunu beğendi.
  3. 240p

240p Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    içimi rahatlattın saol :)

4. Dxsadad

Dxsadad Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı Sorun Arkadaşımda Vardı Spora Başlattım Azaldı Zaten Ameliyat Olabilirsin Sen

Sayfayı Paylaş