boyu barfikse asılmak mı uzatır yoksa barfiks çekmek mi?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yousuf189 tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. yousuf189

yousuf189 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler başlık biraz karmaşık ama şöyle anlatayım ben kapı barfiksi alacağım şunu merak ediyorum barfikse sadece hiçbirşey yapmadan asılayım sallanayım mı yoksa aşağı yukarı barfiks mi çekeyim hangisi boyumu uzatır beyler lütfen yardımcı olun

2. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    boyunun uzaması %90 genetiğe bağlıdır....geri kalanda %10 beslenme,antrenman vs. bağlıdır.....hem yaşını ve boyunu yazarmısın.....

yousuf189 bunu beğendi.
  3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Barfiks demirine asılı durmanın boya katkısı vardır.Esneme hareketlerinin hepsi gelişim aşamasında fayda eder.Kalsiyum ve magnezyum alımını da es geçmemeni tavsiye ederim.Kemik gelişimine etkisi büyüktür.

yousuf189 bunu beğendi.
  4. yousuf189

yousuf189 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tabi yazarım kardeşim hatta ayrıntılı yazayım
    yaşım=18
    boyum=1.71
    kilom=56
    vücudumda etek altı,koltuk altı dışında hiçbir yerinde kıllanma yok sakalımda yoktur bacak kıllarımı sorarsan tüy kıl karışımı kalın kıl yok
    babamın boyu=1.57
    annemin boyu=1.58
    dayılarımın ortalama boyu=1.73 filan ama benim tipim baba tarafına çekmiş tabi yüz olarak
    sigaram,içkim yoktur
    ayakkabı numaram=43 bacaklarıma göre ayağım büyük
    ilgilendiğiniz için şimdiden tşk ediyorum

5. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    ergenlik dönemi bazı kişilerde geç yaşanır yaşıtlarına göre......22 yaşına kadar sürebilir......bol bol barfiks çek asılı kal ama düzenli yap......kalsiyum ve mineralleri kıvamnda al.....yani kısacası beslenmene ve sporuna özen göster er geç istediğini alırsın......kolay gelsin :D

yousuf189 bunu beğendi.
  6. yousuf189

yousuf189 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aga yaş geçiyor ne boy uzuyor ne sakal çıkıyor anlamadım gitti lise bitti sana birşey daha soracağım kalsiyum ve minerali nasıl alayım hap mı yoksa ne yani bana bi tavsiye ver mesela glutamine hapları satılıyor veya argigine veya amino asit bir tavsiyen varsa söyler misin bu arada bende antepliyim gazikentte oturuyorum

7. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    Erkekler için günlük tablet vitaminler var onları alabilirsin......Hergün süt iç mutlaka.....Ağırlık çalış testesteron hormanlarını artttırmak için.......Birde endokrinolojiye gidebilisin hastahanede doktora görün.....sebze ve meyveyi bol tüket......bunlar çıkış yolu ama kesin çözüm değil....umarım faydalı olmuşumdur :D

8. pesimeest

pesimeest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir-Karşıyaka
    Tablete hiç gerek yok tabletin içinde bulunan maddeler kalsiyum magnezyum demir çinko falan filan işte boy uzaması ve kemik gelişimine katkıda bulunan maddelerin karışımı ama unutma ki sütün içinde bunların hepsi hatta fazlası war.Besin takviyesi olarak yapman gereken tek şey günde yarım litre süt içmektir bu senin günlük kalsiyum magnezyum vs. gibi ihtiyacının tamamını karşılar ama sakın dandik marka süt olmasın içinde süt tozu oluyor onların genelde.Barfikse de devam et yaşın yine fena değilmiş söylediklerimi hergün düzenli yap.Dayım doktor zaten hangi doktora sorsan bunları önerir

9. cemacun

cemacun Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    baban 1.57 annen 1.58 ,1.71 olduğuna yat kalk dua et.Benim babam 1.67 annem 1.55 ben 1.70 thums:

10. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Pek uzayamazsın :) bence max. boyuna ulaşmışsın genetiğin çok kısa:)

11. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    barfikste asılı durmak boyun uzamasına yardımcı olur diyorlar ama...sen fazla uzun süre asılı durma omurgadan geçen damarlara zarar verebilirsin...boy uzatıyım derken vücudunda bir rahatsızlık olmasın

12. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayaklarada ağırlık bağlayınca baya etkili oluyormuş bu konuda.ama zararı olurmu ağırlık bağlamanın bu beni düşündürüyor.bilgisi olan varmı?

13. Zer0

Zer0 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Baban 1.57 annen 1.58 mi ? Sen çok bile uzamışsın.Bu genetikle anca bu kadar olursun.Kasma bence fazla.Genetigin yok fazla.Moralini bozmak gibi olmasın ama gerçekler bunlar.

14. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben barfix demiri yaptırdım.ama asılırken ellerim acıyor.demire ellerimi acıtmama için ne mmonte etmemi önerirsiniz?

15. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de yeni barfiks demiri astırdım dün ellerim çok acıyodu 20 saniye max duruyodum. Şimdi 1dk durabiliyorum tabi avucumun içi nasırlaştığı için, çok zorlamıştım. Süreyi arttırmak istiyosan acıya katlanıcan.

Son düzenleme: 14 Aralık 2010
  16. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ben sünger sardım.ama onuda bantla monte ettim.bantta çok kötü elimi acıtmaya başladı.biçare bulsak şuna:)

17. repidor

repidor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ağırlık eldiveni al bitane sağlam bişey 10 liralık filan ozaman ellerin fazla acımaz

18. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    25 yaşına kadar bu yöntem fayda sağlarmış.tavsiye ederim.

19. 14oguz14

14oguz14 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    eldiven falan alabilirsin düzenli mesela günde 10 dakika yap ama 20 sniye dur 10 saniye dinlen böyle böyle yap derim faydası olucaktır protein yoğurt süt falan bunlardan almaya özen göster

20. devolam

devolam Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ayaklarada ağırlık bağlasak 2 ayağada 2 şer kiloluk falan daha iyi olmazmı?bir yan etkisi olurmu acaba bacağın birinin diğerinden daha fazla uzaması vs.. gibi? yardımcı olabilirmisiniz?

Sayfayı Paylaş