Boynumu incittim:(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve wafwaf tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    Mrb arkadaşlar 3 aydır çok güzel bi tempo yakalamıştım taki iş icabı il dışına çıkmam gerekene kadar 1 hafta ara verip p.tesi günü başladım antremana ve bench pressde en son girdiğim ağırlıklara girdim birde ısınmayı unuttum bi 10-15 kg düşürebilirdim fakat kendime çok güvendim ve boyun kaslarımı hiç çalışmadığım için boynumu fena incittim 3 hafta spora ara vermek zorunda kaldım. 3 haftanın ne demek oldugunu iyi bılıyorsunuz:(

2. ByFelix

ByFelix Yeni Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    geçmiş olsun , şu an iyimisiniz ?

rockybalboa7 ve Ocensers bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Saglık - sakatlanma

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    İlk güne göre daha iyiyim tşk ederim by felix dr bana kas gevşetici verdi 1 10 gün kullandım hiç bir faydasını görmedim daha sonra komşu sağolsun duydu ve bana naprosyn diye bir krem verdi 3 gündür kullanıyorum çok iyi geldi en başında naprosyn kremi kullansaydım belki bu kadar zaman kaybı olmayacaktı. şimdi ilk işim başladığım gibi boyun ve trapez çalışmak olacak en azından hatalardan ders çıkaralım:)

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    geçmiş olsun.işin olumlu boyutundan bakmak gerekirse artık antremanda ısınmanın önemini,her kasın çalıştırılması gerektiğini ve ağır kilo denemelerinde dikkatli olmak gerektiğini basit yoldan öğrendin.3 hafta sana güzel bir dinlenme olabilir başarılar :)

Sayfayı Paylaş