Boynumlu ilgili sıkıntım var...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve sadıksaid tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Yürüdüğüm zaman sürekli kafamı öne doğru çıkarıp yürüyorum...Kafam hep benden önce gidiyor :D
    Çok fazla değil ama fotograf filan çekilince hep fark ediyorum...Acaba belden dolayımı öyledir yoksa boyundan dolayımı...ÇOK BİLGİSAYAR BAŞINDA OTURRUM ama belimdehemen koltuk altında boyna olan kısımda öne doğru bir eğilme var...Bunu fark ettim ve artık sinirimi bozmaya başladı bu olay bende bugün yoga videosu filan izledim :) köprü kuruyorlar bende yaptım ve o bölgede bir yumuşama hissettim acaba sürekli köprü kursam düzelir mi?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Sıkıntı oldugunu düşünüyorsan.Günlük duruşunu kontrol etmeye başlayabilirsin.Bilgisayar vs gibi statik durdugun zamanlarda kendini kontrol edip boynunu dik tutmaya gayret gösterirsin. En güzeli tabi ki bir ortopediste durumu ifade etmek, gerekirse rehabilite tavsiye edecektir.Rehabilitasyon da öğreneceğin yöntemler ile bu sıkıntıda kolayca kurtulabilirsin.

3. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl

ortopedi'ye gitmek şart oldu :) göğsümdede küçük bir kemik parçşası var :D küçükken kırmış olabilirim oda yanlış yere kaynamıştır diye düşünüyorum :)

İnş öyle değildir :) Yoksa o kemiği kırmak çok zor olur ve 2ay boyunca yerimde oturamam :)

Sayfayı Paylaş